| bogdanbogdy a întrebat:

Am un samsung galaxy mini (s5570) de cateva zile orice as face imi apare "Inchidere fortata" la Tw Launcher. Nu e din cauza memoriei pentru ca mai am loc dar nu mai pot face nimic pe telefon din cauza opririi fortate cand il deblochez imi si apare. Ce ar trebui sa fac? URGENT... Funda+Vot

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Problema ta la telefon se poate rezolva doar la un service autorizat sau daca ai garantie explica-le ce ti se intampla ei sigur te vor ajuta.