| Gladiator01 a întrebat:

Am un telefon LG optimus one si am o problema cu casti le conectez si cand vreau sa ascult ceva nu se inteleg versurile, se aude cam cum ai fi intr-o sala mare si se canta live pentru detalii raspund Funda!

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Daca castile sunt de la alt cineva si nu sunt de cand ai cumparat telefonul inseama ca nu sunt bune, sunt mai multe tipuri de casti care iti incap in telefon si nu se aud bine, daca l-eai cumparat dintr-un magazin, du-le inapoi si arata-le ca nu megrg si daca sunt de cand ai cumparat telefonul du castile inapoi sau spune-le parintilo.Bafta si imi pare sincer rau de castile tale.

| Gladiator01 explică (pentru AntonyoBoss):

Castile sunt originale de la el l.am dus la service-ul de la reprezentanta in Bucuresti, mi.a schimbat difuzorul dar tot nu merge

| AntonyoBoss a răspuns (pentru Gladiator01):

Pai du castile inapoi de unde ai cumparat telefonul si probabil o sa iti dea altele daca ai garantie.