| c0bra1337 a întrebat:

Am un videoclip de 41 minute si as vrea sa tai niste parti din el!
Am incercat Movie Maker (programul calculatorului ) si dupa ce am bagat videoclipul in el nu mi-a aparut tot ce trebuia sa fie in videoclip!
Stiti un program cu care sa tai niste parti dintr-un videoclip de 41 de minute ( 2.31 GB are video ) si poate chiar sa-mi explicati?!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se numeste Free Dtudio (DVDvideo soft), aici: http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm