| smileysmiley a întrebat:

Am vazut ca pe messenger sunt tot felul de ...cum sa le zic... semne, ca de exemplu inimioare, sau un TM scris in partea dreapta sus, sau un R intr-un cerc, cum fac toate semnele astea?
Imi explicati si mie va rog frumos big grin
Vreau sa`mi fac alt Nick la ID si vreau sa folosesc semne din astea, sau alt model de scris.
Va rog, astept raspuns

21 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Aici, mai jos, la categoria SIMBOLURI vei gasi mai multe de acest gen!© Ø ∩ └┐ ª ß

| bigdady a răspuns:

Deci dai run si scrii charmap

| bigdady a răspuns:

Deci dai run si scrii charmap ok si ai o lista de unde alege

| Aliyaa a răspuns:

Acelea sunt semne pentru hi5 le iei de aici http://www.the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html :P le dai copy si apoi dai paste unde vrei sa apara de ex daca vrei sa le pui ca nick la id te duci pe situl de mai sus le dai copy si apoi paste in casuta unde introduci nick-ul in momentul in care iti faci id;)succes!;)

| LoveMusic a răspuns:

3 Variante: :D

1. Dacă ai "Microsoft Office Word" dai click sus la "Înserare" sau "Insert" (depinde în ce limbă îi) şi acolo apare "Simbol." sau "Symbol" (depinde de limbă) şi acolo îţi apare un cadran.Acolo găseşti toate semnele.

2. http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

3.Ai numele la TPU (smileysmiley) o să-ţi scriu eu nickname-ul (porecla) cu astfel de caractere şi sper să-ţi placă:

$міŁέý$міŁέý

$міŁέý $міŁέý

♥ $міŁέý$міŁέý ♥

■ $міŁέý$міŁέý ■

● $міŁέý$міŁέý ●

► $міŁέý$міŁέý ◄

☻ $міŁέý$міŁέý ☻

♦ $міŁέý$міŁέý ♦

♫ $міŁέý$міŁέý ♫

♪ $міŁέý$міŁέý ♪

█ $міŁέý$міŁέý █

☼ $міŁέý$міŁέý ☼

 $міŁέý$міŁέý 

Sper că te-am ajutat.Succes! :-*

| HurremSultan a răspuns:

Bună Smiley!
Start => Run => Scri in acea caseta CHARMAP
Şi iţi apar toate semnele pe care le doresti, şi sunt foarte multe site-uri cu diferite semne :) şi uite aici un site cu detoate http://jeffhardy619.sunphoto.ro/Caractere_pt_hi5_si_Mess :* sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Bubble a răspuns:

Nu sunt facute de ei.Se iau de pe diferite site-uri
Ai aici un site :
http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

| Bubble a răspuns:

Nu am vazut raspunsul tau lore.hee hee

| pacman a răspuns:

Http://www.wackycodes.com/codes.html

ti apasat de alt si scrii numarul corespunzator!:)

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Http://calverobuzz.wordpress.com/......sengerhi5/ sunt cele mai bune.care vrei tu sunt acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Poi din cate stiu eu sunt luate de pe la nikurile de la hi5`uri!
Te uiti pe un hi5. dai "copy" la ce vrei sa pui la nimic si dai "paste"unde trebuie sa niku la id!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inimioare alt+3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ ♥ cauta pe " simboluri hi5 si dai la primul sait
acalo gasesti ff multe semne ♥ ♥ :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ ♥ cauta pe " simboluri hi5 si dai la primul sait
acalo gasesti ff multe semne ♥ ♥ :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

: daca vrei sati modifici numle da la messenger da click pe my contacts detalii duoaia dai pe nickname si intri pe siteul asata cu simboluri http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' nu trebuie sa iti schimbi id de mess intrii pe contact detalis si rogi pe cineva sa-ti dea niste semne si le pui acolo cu copy si paste

| eu_4515 a răspuns:

Te duci la messenger din messul tau si contact detalis si acolo iti zice numele si prenumele si completezi cu toate semnele pe care le vr tongue