| just0stefana a întrebat:

Am vazut de curand un film, care nu-mi mai amintesc cum se numeste. era despre o femeie (o juca jenifer lopez) care avea un sot si acesta o tot batea, si pe ea si pe fetita ei, dupa un timp ea s-a cam saturat de toate acestea si cu ajutorul unor prieteni a reusit sa scape (mai greu) intr-o-o noapte din casa, si ea si fetita. dupa astea a plecat si s-a antrenat cu un om mai batran si de culoare, acesta o invata cum sa se lupte. dupa ce shia terminat antrenamentul s-a dus la fostul sau sot acasa, si parca imi amintesc ca a taiat curentul in casa, a luat toate cutitele de prin sertare si pistoalele si le-a ascuns, si parca vorbea cu sotul ei prin toata casa dupa care s-au batut si stiu ca sotul ei o murit ca o cazut de la etaj pe o masa de sticla, cred. nu stiu cum i zice la film ca vreau sa mi-l downloadez, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dudywoody a răspuns:

HEY! Si mie imi place filmul...se cheama,, Enough´´big grin

4 răspunsuri:
| maya_7683 a răspuns:

Filmul se numeste Enough(Destul)iar Jenifer Lopez(Slim, in film) joaca alaturi de Billy Campbell.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enough cred ca este: http://www.imdb.com/title/tt0278435/

| dudywoody a răspuns:

HEY! Si mie imi place filmul...se cheama,, Enough ´´