| kingsRo a întrebat:

Am vazut la un coleg un truc cu carti, era asa el lua din pachet cate 4 carti din fiecare (4 inimi rosii, 4 inimi negre, 4 romburi si 4 trefle) m-a pus sa aleg o carte, fara sa vada, si sa o pun inapoi, sa amestec pachetul cat vreau si dupa a pus iar cartile cu fata in sus si mi-a zis cartea pe care am ales-o. Cine stie cum se face trcul funda!

1 răspuns:
| Shane a răspuns:

Pai daca a pus perechile alea inapoi in pachet, iar tu cartea, el si-a dat seama care e cartea ta pentru ca se afla in una din perechile alea ( gen o inima rosie, o inima rosie, cartea ta, o inima rosie, o inima rosie )