| diuxxa a întrebat:

Am vizionat cu ceva timp in urma un film pe antena1.Era vorba despre un avion care s-a pabusit intr-un lo foarte rece, iar supravietuitorii prabusirii mancau din corpul celor morti.Imi mai aduc amine de un personaj, Kanesa si era barbat.Cum se numea filmul? Dau fundita. Multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Alive(1993), cu Ethan Hawke şi Vincent Spano iar personajul se numea Canessa http://www.imdb.com/title/tt0106246/

4 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Hey, cred ca este "ALIVE" sau "The Death Plane"
Nu stiu sigur, dar sper sa fie unu dintre asteahappy

| Mihaiii a răspuns:

Scrie si la google "Kanesa Cinemagia", si este posibil sati deschida o pagina cu Sinopsisul filmului respectivhee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu retin cum se numeste filmul dar iti spun ca este dupa un caz REAL.
Simtul conservarii si frica de moarte te poate impinge la asemnea lucruri daca ajungi in situatii limita!