| xtembix a întrebat:

Am vorbit cu un prieten sa-mi faca cateva poze deoarece are aparat profesional. Avand in vedere ca sedinta foto va avea loc in apropierea unui oras mic, aveti idee un loc dragut pentru poze? As vrea cateva sugestii, idei de poze..Chiar daca nu va fi cine stie ce, vreau niste poze care nu se gasesc la toti, cum este acum..in lanul de grau. Puteti sa-mi lasati si poze.Mersi! :***

2 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Avand in vedere ca-i vara, undeva cu verdeata, langa copaci sau in iarba, intr-un stufaris sau...mai bine spune numele orasului, poate cunoaste cineva din zona respectiva un loc potrivit

| marktheshark a răspuns:

Intr-o padure sau pe un camp sau chiar in zona unei cladiri parasite