| Cortex a întrebat:

Am vreo 3 piese care nu sunt puse pe youtube si vreau sa le pun(am cont). vreau pe piese sa pun o imagine si asa sa uploadez pe youtube.cum fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru watermark foloseste Virtualdub! faci poza cu textul dorit, cu orice program de editare grafica, merge si cu paint, pui filtrul Logo in VirtualDub, selectezi start frame si duratipn, adica undeva pe la jumatea filmului si 10 secunde, selectezi pozitia X/Y, adica pe unde vrei tu, si VOILA! ...Ai un text/poza pe film! Bafta! Virtualdub il descarci de aici
http://sourceforge.net/......p/download

| Cortex explică:

Am piese format mp3 si vreau cand cineva vrea sa asculte piesa pe youtube sa dea click pe link sa apara imaginea cu artistul(pe care o am) si sa cante.