| Cortex a întrebat:

Am cateva piese in format mp3 si vreau sa le pun pe youtube.cum pot face acest lucru? vreau sa pun pe fundal o imagine.

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Cu windows movie maker:
http://www.youtube.com/watch?v=JZXK68NS7gU
aici e doar un tutorial;)
funda?:)

4 răspunsuri:
| kiss99 a răspuns:

Pe youtube trebuie sa ai cont ca sa le pui si daca iti faci cont te descurci tu

| J0HnNyX a răspuns:

Trebuie sa donwloadezi programul movie maker de aici :http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other, dupa ce il donwloadezi dai import imagini alegi imaginea, o lungesti pe bara aia de acolo de jos si dupa pui si melodia si o lungesti cat este ea. Adica tragi de ea la maxim. Dupa dai pe salvare fisier film sus in dreapta la optiunea fisier si alegi unde sa il salvezi, daca vrei dai add la face_to_face1001 si iti dau eu arhiva de la movie maker. FUNDA? :X

| cristian_2087 a răspuns:

Folosesti un program de editat poze de gen: picasa sau photoshop(eu astea le folosesc)! cu ajutorul acestor programe poti face "filmulete" adica sa pui niste poze sa se deruleze in timp ce merge o melodiewinkingwinking...succes

| marian_4671 a răspuns:

Da intri pe youtobe si dai registre daca nu ai cont daca ai loghiazate daca ai cont de choogle n-are nimic te loghiezi iti cere numarul de telefon daca nu te lasa parinti baca orice numar de telefon ca 07705812223 sa nul incercati poate nu mere dupa de pati inregistrat scrie sus incarcati si dai pe el.
trage videoclipul sau muzica orice si pune-l unde scrie:Trageţi şi plasaţi videoclipuri oriunde în pagină.