| crisbebe a întrebat:

Am vrut sa imi downloadez fotoskype si mi-a zis ca am nevoie de google
chrome si l-am instalat si pe urma l-am sters.
Am vrut sa imi mut fotoskype-ul in bara dar nu mi-a placut asa ca am vrut sa-l mut la loc de desktop si nu am mai putut si s-a sters.
Cand am vrut sa intru pe mozilla m-a intrebat ceva si i-am dat da.
Cand am deschis mozila nu stiu exact daca e google chrome sau ce e ca mi-a aparul sub site-urile care le am eu in mozilla o banda cu emoticoane si ceva de cautat.
Intrebarea este:
Cum pot sterge acea "BANDA"?
FUNDA*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In Mozilla intra la ->vizualizare->te duci cu mouse-ul pe ''bara de unelte''->aici bara aceea cu emoticoane(cred ca e ultima) si apoi da-i un restart la browser! Ca sa o dezinstalezi din browser te duci la ''unelte''->suplimente->si o sa gasesti in dreptul numelui acelei bari->Dezactiveaza. Bafta!

Întrebări recente