| nykocrys a întrebat:

Anul acesta voi implini 14 ani, asa ca m-am gandit sa fac ceva mai deosebit, insa nu am idei. M-am gandit ca ar fi mai bine sa-mi fac ziua acasa, insa as vrea sa fac si altceva in afara de ascultat muzica, vorbit si...cam atat.As avea nevoie de idei pentru a ma distra cu prietenii mei, asa ca va cer ajutorul.Nu as prefera sa-mi fac ziua intr-un mall sau ceva de genu asta. Daca aveti si alte idei unde as putea sa-mi fac ziua sau ce as putea sa fac la ziua mea, astept raspunsurile voastre, multumesc anticipiat happy

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Si eu sunt de acord cu nimicspecial devil

| OnWeed a răspuns:

Sunt total de acord cu nimispecial happy

| publicname a răspuns:

Fa-ti ziua noaptea, bautura alcool si altele pe care nu le pot zice pe site junk food party all night YEAH

| florinmarius a răspuns:

Ai putea iesi cu prietenii la un cinematograf 7d cu efecte speciale sau la un schii o distractie pe zapada este mai indicat decat vorbitu si muzica acasa

| mary43 a răspuns:

Depinde, in ce sezon ai aniversarea, ai putea petrece la munte sau la mare; intr-un grup de prieteni apropiati si binenteles familia, eu iti spun de acum LA MULTI ANI! si tot ce-ti doresti sa implinesti