| nykocrys a întrebat:

As avea nevoie de cateva idei pentru ziua mea de nastere ce va avea loc in luna aprilie.Desi mai este destul timp pana atunci, ma preseaza gandul ca eu nu am nici o idee pentru petrecere. Tind sa mentionez ca implinesc 14 ani, iar nu stiu unde as putea sa-mi fac ziua.Ma gandeam sa merg intr-un mall, la un film sau ceva de genu, insa mi-e teama ca nu voi multumi pe toata lumea, iar daca mi-as face-o acasa, as avea nevoie de cateva idei pentru a face petrecerea mai intereseanta si distractiva. Mi-as dori cand raspundeti sa-mi spuneti unde imi sugerati sa-mi fac ziua si ce idei ati avea pentru. locul respectiv. Apreciez ajutorul acordat, multumesc anticipiat happy

3 răspunsuri:
| jane_5414 a răspuns:

Pai ar fi frumos sa faci petrecerea la tine acasa deoarece te vei simtii mai in largul tau daca stai acasa si bineinteles pentru a viziona filme poti sa faci rost de un proiector si asa vei multumi pe cei care vor sa vizioneze filme si in plus daca stai la casa poti sa faci o multime de lucruri:jocuri, discoteca, concursuri sau daca stai la bloc poti inchiria un spatiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sat-vacanta-bradulet. Poti pescui, poti calari si multe alte idei pentru. ziua ta de nastere.Pt detalii, acceseaza site-ul www.sat-vacanta-bradulet.ro

| psihox a răspuns:

Daca parintii ar avea suma necesara, poate, 24 ore la pensiune cu prietenii, sau la un hotel, fiecare sa-si plateasca cazarea. Sper ca nu te-am influentat in negativ sa ma certi. Mai converseaza cu parintii tai.