| ioana375 a întrebat:

As dori sa merg in curand cu un grup de prieteni la mare pentru 5 zile. As dori sa stiu cam cati bani imi trebuie in total (drum,cazare, macare etc)? Ce ar trebui sa imi iau la mine?

1 răspuns:
| Alle321 a răspuns:

Poi depide cu ce mergi. Daca mergi cu masina e mai acceptabil. Cazarea la fel. Incearca sa iei lucruri utile nu doar silviei sa alte prosti. Poti sa te cazezi pe hotelurile de pe litoral. Dae te sfatuiesc sa iti faci cazarea din timp. Sau poti sa te cazezi si la o pensiune. In total as spune eu 10-11 milioane in total. Funda laughing*