| ilovemusic a întrebat:

As vrea sa aflu mai multe informatii despre urmatoarele licee din Bucuresti(elevi, profi, atmosfera, etc):Aurel Vlaicu, Constantin Brancoveanu, George Calinescu, A. Vlahuta, Victor Babes, Lucian Blaga, Hristo Botev, Mihail Sadoveanu, Al. I. Cuza, Dante Aligheri, Onicescu, Bolintineanu, Odoblejea, Marin Preda, T. Vladimirescu, Lovinescu.

4 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Dante Alighieri este un liceu frumos cu profi buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victor Babes e un liceu good... du-te acolobig grin

| doctoru a răspuns:

Despre onicescu iti zic eu : e un liceu serios si profi sunt ok. am terminat liceul dar am tinut legatura. profi sunt intelegatori dar poti sa si inveti. chiar mi-a placut liceul. are si activitati extrascolare de te intereseaza. e colegiu mai nou. bafta.