| Her010 a întrebat:

As vrea sa desenez ceva dar nu stiu ce thinking ceva idei cea mai frumoasa idee dar si simpla in acelasi timp primeste funda happybig grin

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

O căsuţă în copac,nişte plante,fluturi,figuri geometrice,bomboane, curcubeu,fântână arteziană,animale,un urs polar în pijama laughing, valurile mării, un cer înstelat cu lună plină,o prăjitură, expresii faciale, maşini, păsări călătoare, umbrele, fantome tongue, anotimpurile reprezentate de 4 fete sau 4 copaci, haine...Ai putea încerca şi desene abstracte(adică tragi linii de diferite culori cum îţi trece prin cap, cu şi fără liniar)
Succes!
Sper că te-am ajutat!

| OanaVlad a răspuns:

Un peisaj de toamna sau iarna. portret, casa taraneasca, casa la tara, curte cu flori, peisaj din Olanda, jucaria preferata de cand erai mic(a), animalul tau preferat, animalul de companie, scena din povestea ta preferata, un taram nou, tara dulciurilor, tara fructelor, tinutul zanelor si al unicornilor, un varcolac, vampir, frankie stein (frankenstein), scena din filmul preferat, mama, sora, fratele, tata. Astea sunt ideile mele. Bafta si distractie placuta!

| Callme a răspuns:

Eu cand ma plictisesc incep sa desenez modele, stii si fac imprimeuri pe bluze sau pe haine si le fac paltoane, e destul de amuzant, sau poti sa incerci ceva natura staticawinking

| Elsiane a răspuns:

Eu când mă plictisesc desenez anime-uri sau haine pe anime-uri... Pentru că sunt fană anime şi pentru că vreau să devin creatoare de modă!

| Elsiane a răspuns:

Eu când mă plictisesc desenez anime-uri sau haine pe anime-uri... Pentru că sunt fană anime şi pentru că vreau să devin creatoare de modă! În ultimul timp au mai introdus poze noi cu anime-uri pe internet, eşti liberă să desenezi ce vrei. (temă plastică liberă)

| later a răspuns:

Pai...in primul rand gandeste'te bine ce ai vrea sa apara pe foaia alba,si pune in practica,indiferent de cat talent ai.
Recomandariile mele: ceva din minte,gen un catelus (imi plac mult) sau un anime precum Goku din Dragon Ball Z,sau ntura, asa cum iti place, cum o vezi.

| Annggeelliiccaaa a răspuns:

PAi` deseneazaa MOda 2012 in viziunea ta! o sa te ajute sigurr`