| Andradaa2131 a întrebat:

As vrea sa fiu vegetariana...Este atat de simplu? Adica gata nu mai mananc carne.sau treuie urmati niste pasi gen, lasa-te de mancat carne treptat?

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa urmezi niste pasi daca nu vrei sa te imbolnavesti. Nu trebuie sa sochezi corpul, va reactiona!

6 răspunsuri:
| ALLYALLY22 a răspuns:

Nu stiu laughing

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Sa iti spun care e treba... poate u crezi c e bine sh ti-ar placea dar corpul are nevoie de carne si va trebui mereu sa manci soia sau chestii din astea si e cam greu mai ales pentru mine...eu in locul tau nu as face asta pentru c cum am precizat corpul tau are nevoie si de carne cum toti avem nevoie si de inspiratie nu numai de expiratie sper c ai inteles dar oricum eu nu te oblig e decizia ta eu mi-am exprimat doar parereawinking

| Andradaa2131 explică (pentru ZuzaPinky120):

Stiu.o sa mai mananc si carne.eu sunt o mare iubitoare de animale.si numai cand ma gandesc la.un animal omorat pentru al manca mi se face rau sad

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Stiu.asa e c la fel ma gandesc si eu...dar daca nai manca carne gandeste-te c ai muri (nu zic c s-ar intampla cu adevarat) ai mai manca sau nu?
eu asa fac si merge...eu iti spun doar asa: nu e bine sa fi vegetariana.winking

| Andradaa2131 explică (pentru ZuzaPinky120):

Eh...o sa mai mananc carne...dar mai rar.happy

| ZuzaPinky120 a răspuns (pentru Andradaa2131):

Asa da! pentru cumj am zis corpul are nevoie de carne!winking pah