| lol1232 a întrebat:

As vrea sa ma uit la un anime dar nu stiu la care am urmarit bleach naruto fairy tail mi-au placut 100% acum nu stiu la ce anime sa ma uit as vrea sa fie gen InuYasha sa aiba romance ceva sugestii sa imi dati dau funda si sa imi scrieti mai multe m-am uitat la mai multe anime nu, numai astea si dc ar trebui urmarite funda garantat big grin

5 răspunsuri:
| アレクサ a răspuns:

Gen inuyasha:
tonari no kaibutsu-kun
sukitte ii na eu
kamisama kiss
SAO(Sword Art Online)
hyouka
suzuka
miirai nikki
romeoxjulieta
tokio meu meu
Gen naruto/bleach/fairy tail:
one piece(cel mai asemanator cu naruto si fairy tail)
FMA(full metal alchemist)
blod+
dance in the vampire band
avatar:the last airbender
avatar:legend of korra
shugo chara
death note
Cam atat. Astea sunt cele mai asemanatoare. Eu le-am vazut pe toate si iti spun ca sunt foarte bune...

| Sayakoo a răspuns:

Http://www.animefreak.tv/ intra aici ai cate animeuri vrei dar astea sunt in engleza daca vrei in romana http://anime.kage.ro/ intra pe asta sau pe vp play funda te rog :o3

| alexy a răspuns:

Chrono Crusade
Kaleido star
Slayers
Full metal panic
Death note
archelad
Puterea echipei miau-miau
Spirala
Blood +
Honey and clover
Romeo si Julieta
DICE
Contele de monte cristo
Avatar the last airbender
Ghost in the shell:stand alone complex
Nodame cantabile
Nana, e super fain
D-gray man
Shingetsutan
Rosario vampire
Amu si ikuto, nu mai stiu cum se cheama exact desenul, dar stiu ca acestia erau personajele principale

| IoanaAndrei a răspuns:

Love Hina, Chobits, The Melancholy of Haruhi Suzumiya
pentru ca sunt foarte misto au tot ce trebuie si is si foarte haioase big grin

| Sweetangel17 a răspuns:

Eu am vazut toate acestea si mi-au placut mult
ti-as recomanda shaman king sau bleach caci sunt aproape la fel