| catalyn_9933 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu in cat timp se poate face level 40 pe metin2 ro cu un razboinic corp!

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sincer? Cunosc un tip care a facut lvl 34 intr-o zi. Fara $$ fara iteme facute in prealabil, totul pe un server nou. Deci daca esti maniac faci in 2 zile maxim.

| ForteGames a răspuns:

In 2 saptamani maxim eu l-am facut, dar l-am dat la cineva tongue M-am lasat de Metin ca nu mai am timp!

| chivas21 a răspuns:

SI noi de unde sa stim cate ore joci tu pe zi? Daca joci mult si ai itemele corespunzatoare poti sa faci si in 2-3 zile! Oricum pana la lvl 57 se face usor! Eu m`am lasat de mult de sportul asta extrm!

| Meluma a răspuns:

Depinde cat timp stai pe Metin2... Daca stai asa mai multisor, poti face chiar intr-o saptamana... Daca stai mai putin, nu stiu exact, fa ca mine : eu am lv 50 in jumatate de an! laughing

| Meluma a răspuns:

Depinde cat stai... Daca stai mai multisor pe metin2, poti face chiar intr-o saptamana! Daca stai mai putin, nu stiu exact, fa ca mine : eu am lv 50 in jumatate de an!
Cu un razboinic corp poti creste destul de repede!

| Meluma a răspuns:

Se poate face intr-o saptamana daca stai mai mult pe metin2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 40 zile daca stai si faci cate un lvl pe zi si daca stai sa faci mai multe pe zi poti termina intr-o saptamana!

| Stroescu a răspuns:

Pai conteaz acum joci daca joci bine intr-o luna faci 45

| Stroescu a răspuns:

In 4 saptamani ioasa am facut

| Stroescu a răspuns:

In 4 saptamani