| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste exemple de metine private romanesti. (Vreau si site-ul)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz eu iti dau unul dar nu e romanesc dar e misto joaca doar romani pe el uite siteu-l:http://dinamik.ro/mt2gs/index.php

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.blacknight.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am unul este foarte tare incearcal si o sa vazi tu ca nu mai pleci de la calculator Link: http://metin2fun.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Scrie pe google metine private iar acolo iti da cele mai tari metinuri! succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xxx

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Ce are mt2rospeed
nu pot sa fac cont ca scrie inregistrare esuata pentru ca trebuiwe toate campurile completate(am respecata ce scria acolo)
ce are?

| alexzutzu a răspuns (pentru TheUltimaTeHack):

Iti fac eu! baga id de mess! alexhaidu39

| Ionut1Ghn a răspuns:

Metin2hammer, metin2united, metin2rospeed

| robert2000_8843 a răspuns:

Ba uite un metin misto : www.4yoursMt2.ro

| Anubis4 a răspuns:

Earth metin2

| ReedMaan a răspuns:

Ma uite aici cel mai tare metin da e in engleza dar joaca fff multi Romania eu am lvll 112 da-mi pm PE NexusWarr se numeste metin2united n-are hamachi cote mari iteme noi super tare www.metin2united.com

| Stoica_George_Alexandru_1990 a răspuns:

Ncici eu nu stiu caut

| hashdoio a răspuns:

Uite unu aici... ee destul de fain... pentru detalii add la id:celin_xd31

| metin2senzationnet a răspuns:

Nume Server: *Metin2SenZation
WwW.Metin2SenZation.net
Forum: www.Kelloo.ro

Server Status: Online
MC / IP: Nu trbe Sa faceti Absolut nimic Decat SA dati dublu pe Metin2SenZation.exe

Rate: 500%
Experienta: *500%
Yang: *200%
Obiecte: *---
Itemuri Noi
Skiluri Noi
Fierar: * 100%
Timp Online: * 24/24
Site : WwW.Metin2SenZation.net
Buguri rezolvate: Nu am intalnit nici un bug
Regat recomandat: Toate deoarece vom face un event intre regate
Eventuri : aproape zi de zi! si multe alte chesti noi si funy!

Dai si u un mass in lista ta de mess si servarul mai departe daca iti place Si nu o sa iti para rau
Se lucreaza la un nou upgrate o sa facem un alt client metin pe 20 aprilie cu multe chesti noi pana atunci sper ca va place ce va oferim!
Va multumim ca sunteti alaturi de noi!

Id/ym/Skype Metin2SenZation