| crisbebe a întrebat:

As vrea si eu sa ma voce sa cant frumos adica faza e ca atunci cand cant in soapta am ritm si ureche ritmul unei melodii stiu sa il respect si am si ureche dar vocea nu prea ma ajuta si as vrea sa am si eu o voce frumoasa si melodioasa.
Cum as putea? fara raspunsuri de genul ia lectii du-te la profesorul tau bea un ou crud sau nu se poate.
FUNDA

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Pai daca in soapta ai voce frumoasa, normal e sa ai si cand canti cu voce tare. Probabil nu esti obisnuita sa canti cu voce tare. Nu mai canta in soapta si canta cu voce tare, incet, incet o sa ai o voce frumoasa si melodioasa.
Sper ca te-am ajutat. happy

| MâţaD a răspuns:

Parerea mea este ca daca nu ai voce, nu ai ce face.este un talent, nu il poti obtine prin munca, oua crude sau altceva...

| papusikatha a răspuns:

Si eu as vrea sa am 1 milion de euro, dar ce sa fac?

| KuKluXClannad a răspuns:

Nu se poate daca nu ai asa ceva... nu ai ce sa faci incearca sa te iei de alt sport.