| Clara120 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi spuneti cateva restaurante japoneze din Bucuresti.
Funda.

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Uite câteva, dar găseşti mai multe pe http://restaurante.bucharest-guide.ro/restaurante-japonez-bucuresti.htm
Zen Sushi

Restaurant Asami
INCHIS! Asami... un restaurant de lux, cam piperat la preturi. Servire facuta de ospatarite romance care nu p...

Restaurant Benihana

Restaurant Doya
INCHIS! Restaurant Doya Restaurant cu specific japonez asezat pe-o straduta paralela cu Bdul Lascar Catargi...

Restaurant Maiko
Restaurant Maiko - restaurant cu specific japonez

Restaurant Yakimono
Restaurant Yakimono - restaurant cu specific japonez in Bucuresti, zona 13 Septembrie.

Restaurat Kyoto
Restaurat Kyoto - restaurant cu specific japonez in Bucuresti, zona Dorobanti.

Sushi Ko
Restaurant Sushi Ko -

SushiMania