| anonim_4396 a întrebat:

Ash vrea sa imi iau un lg cookie kp501, si nu stiu daca e asa de bun. ce imi recomandati tot cu touch screen(in afara de samsung corby, pe care il am)?
apropo ce pret are lg cookie kp501 la germanos? Dau Funda Pentru Cel Mai Bun Raspuns!

Răspuns Câştigător
| Bloody Girls_8024 a răspuns:

Pretul lui este cam 6 milioane sau 5 oricum daca vrei intra pe okazii.com/ro si cauta tel sau obiectul dorit sh gasesti acolo oameni care numai vor sh le gasesti la pret mic de 2 sau 3 sau 4 milioane depinde ce telefon doresti... fundita?happy

2 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Eu am Nokia 5230 si sunt ff multumita de el:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bun si cookie, cred ca e vreo 500 lei...eu am LG gt505 si sunt foarte multumita de el