| LoveMusic a întrebat:

Astăzi, în telenovela "Cealaltă faţă a Analiei", era o piesă secundară, cam aşa: "una traición, cambia la explicación". Dacă ştiţi cum se numeşte sau aveţi link de youtube sau download, daţimi-l şi mie. Dau fundăă kiss

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti toate episoadele pe youtube. sunt puse de "rickzabeth02". vizioare placuta. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valerie Morales feat Wahero - Doble vida si nu e o piesa secundara :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elrosto de analia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa-ti spun ca asta inseamna:o tradare schimba explicatia

| pufulik a răspuns:

Cred ca este cantata de aventura sau adventura nu stiu exact cum se scrie.