| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Asteptati sa inceapa scoala?

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Astept sa inceapa scoala pentru ca sunt boboc la liceu, clasa a IX-a si sunt curios sa vad cum e. O sa am colegi noi, profesori noi, drum nou, cartier nou.Deabia astept.Plus ca am facut tot ce se putea face in vacanta.Astept scoala cu nerabdare. Ceilalti boboci ma inteleg.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! Deja a venit toamna, pasarile calatoare au plecat, frunzele au inceput sa cada, dimineata e rece, oamenii au inceput sa stranga recoltele din acest an, e primul semn ca vacanta e pe sfarsite, incepe un nou an scolar, copii hai din nou la scoala! Succes!

| Silvia a răspuns:

Dalove struck imi e dor de scoalabig grin
Ehh..mai e putinhee hee

| M4RK a răspuns:

Da dar mai vreau putina vacantabatting eyelashes

| antonius74 a răspuns:

Sincer, eu da. nimic nu se compara cu persoanele care le intalnesc zilnic acolo si certurile cu colegii laughing

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu ...as vrea sa mai fie vacantabig grin

| Nastia a răspuns:

Da. mi-e cam dor. abia astept sa-ncep cu forte proaspete. d-abia astept sa lucrez din nou, mai ales ca am mult de furca la profilul asta.se zice ca e cel mai greu, eu, una cred ca ma descurc destul de bine.

| www a răspuns:

Se face si ca dracu afara, si nu e la fel de amuzant ca in vacanta, dar asta e laughing mai e si la anul o vacanta de varaa.

| xD101 a răspuns:

Si da si nubatting eyelashes. As mai vrea sa fie vacanta dar sunt curioasa sa imi cunosc colegii, profesorii pentru ca sunt boboc. Odata tot trebuie sa incepem cu totii chiar daca nu ne place.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| I'm just me a răspuns:

Daaaaaaaaabig grin

| rebelutza4u a răspuns:

Nu.....nu cred ca is in stare sa ma trezesc dimineata dupa o vacanta asa frumoasa.

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna explică:

Eu astept sa inceapa... mi-e dor de colegi...si chiar daca nu imi place sa ma trezesc dimineata la 7...la scoala poate fi fain...mai ales in pauze...deci abia astept sa fie luni

| M.T a răspuns:

Hmmmmm nu chiar vreau vacanta!crying(

u ce vrei?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept sa inceapa scoala!

| Anca_6939 a răspuns:

Nu, clar nu. Nu vreau sa ma trezesc dimineata la 7

| alexutza_6507 a răspuns:

Si da si nu. Spun da fiindca in vacanta poate fi cateodata cam plictisitor, si e destul de placut cand iti reintalnesti prietenii cu care nai mai tinut legatura in vacanta. Spun nu fiindca odata cu scoala incepe si munca zilnica (plus colegii rautaciosi, barfitori, violenti sau profii de cosmar)