| anonim_4396 a întrebat:

Ati donat pentru Haiti?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu inca.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am facut acest gest umanitar si cred ca fiecare dintre noi care are posibilitati sa ajute acei oameni care au nevoie de ajutor in Haiti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da prin sms la 848, 2 euro/mesaj, valabil in retelele Orange, Vodafone si Cosmote.Nu se percepe tva.

| Skylerx a răspuns:

Nu .

| User a răspuns:

Nu .

| Ea12345 a răspuns:

Nu. Abia acum am aflat de campanie, dar nu cred ca as fi facut-o, deoarece nici eu nu am posibilitatile sa donez.

| Spintecatorul a răspuns:

Nu, mama chiar a zis ca ar vrea sa doneze, dar nu stim unde. Un link sau un numar de SMS?

| ing. a răspuns:

Buna. Da, am donat.Am trimis mai multe sms-uri la numarul 848.Fiecare sms =2 euro. happy

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Da blushing Acum cateva minute.

| TeoIonela a răspuns:

Nu

| adelfinul a răspuns:

Da! Prin SMS 2 EURO.Donati si voi! Ar fi cel mai frumos gest sufletesc pentru aceasta tragedie, care, nu se stie, poate ne va afecta si pe noi intr-un viitor! Dumnezeu sa-i binecuvinteze pe cei decedati si sa-i ajute pe cei vii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am donat. Sper sa doneze cat mai multi!

| bianka_7238 a răspuns:

Nu stiu cum

| marius8 a răspuns:

Nu am donat bani pentru Haiti, asta intrucat nu am incredere ca banii pe care eu ii donez, chiar vor ajunge la cei ce au nevoie de ei.