| anonim_4396 a întrebat:

Ați fost in vreun club de streptese? Exista cluburi de genu mai tari in București? Care îl recomandați? Eu stiu doua, am fost dar nu mi s-a părut nu stiu ce, animatoare de etnie multă băutura și maxim 10 oameni, însă vreau sa merg intr-un club de genu mai tare.

Răspuns Câştigător
| Neorxnawang a răspuns:

L-am intrebat pe tata care se mai duce si mi-a recomandat sa-ti zic Vip Zone ( pe bulevarul Kogalniceanu 20 )

| anonim_4396 explică (pentru Neorxnawang):

Fatello, nu stiu cum sa îți spun dar VIP Zone e salon de masaj erotic, nu club de streaptese laughing))))

| Neorxnawang a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, ma duc sa plang, bye

| anonim_4396 explică (pentru Neorxnawang):

laughing) Ai funda fratello

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Animatoare de etnie?