| wanted1 a întrebat:

Ati impodobit bradul? Sau il asteptati pe Fuego?‎
... dati-mi va rog un raspuns comichee hee
..scuze daca am gresit zona?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Bradul meu se impodobeste singur, numai cand aude melodia lui Fuego:impodobeste mama bradul.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da.impodobeste mama bradul.

| Kaℓi a răspuns:

Eventual, pe mama lui Fuego! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am împodobit ieri si i-am rupt doua picioare. Si pe la ora 04:45, a căzut. M-am trezit speriat de bombe. Cat mă chinuisem sa-l fac, dar când l-am văzut jos, o aud pe mama, nu stii sa faci nici bradul. Auzi la ea, daca el a căzut, eu ce sa-i fac. Nu sunt eu de vina. Si pana la urma ea l-a refacut. Mda, eu îl făcusem mai frumos.

| Al3xbC a răspuns:

Eu acum impodobesc bradul impreuna Fuego,in timp ce cristi din banat verifica daca,,apa cristalina'' fierbe, irina,, log in'' tocmai s-a pus la calculator, Baldovin s-a luat la bataie cu Simona Trasca pentru cozonac iar oana si viorel lis fac prajitura,, pacanele''

| d0areu a răspuns:

Nu inca, pentru ca automobile happy.

| alinutzu50 a răspuns:

Il asteptam pe CristiDinBanat sa ne cante o colinda.