| M4RK a întrebat:

Ati vazut ca multi oameni se vor imbraca de halloween in Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Da, am vazut. Daca oamenii l'au iubit, l'au indragit, daca pentru ei este ca un idol, acum e momentul sa isi arate dragostea. Si se or imbraca in M. J.

Pa-pa!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica or sa arate ca in clipul ala cu mortii care ieseau dinpamint, putreziti si zdrentuiti? Ca Michael Jackson cam asa art in momentul asta, daca nu l-or fi mumificat sa-l expuna la Antipa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca era urat cu spume...cum sa nu aiba fata de holloween?