| wall a întrebat:

Ati vazut The last song? Eu da, acum de curand si am ramas foarte impresionata.Este o drama superba. Abia dupa ce vezi filmul realizezi de ce se numeste asa.Trailerul nu explica prea mult din film sigh
Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

L-am vazut. E mai mult decat perfect.Pentru mine este cel mai bun film a acestui an

| wall explică:

Uite poti sal downladezi de pe www.radiofly.ws si prima optiune apoi dai la filme 2010 dai in jos pana cand il gasesti si dai download depe urcaOK si subtitrarea o descarci tot de pe site

| anka a răspuns:

Poti sa imi spui te rog de unde l-ai luat?

| Cherisheverything a răspuns:

Da este foarte frumos filmul. Mi-a placut si cartea happy

Ti-o recomand!

Hugs.

| bea_6905 a răspuns:

Da, l-am vazut. Un film superb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut mult :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate un link cu filmul online?

Nu o suport pe Miley Cyrus dar vreau să văd actriţa din ea.

oh go on

Întrebări recente