| SweetAngelCry a întrebat:

Ati vazut vreodata spirite? Iar daca da, ce s-a intamplat? Spuneti-mi si mie niste povesti de groaza. Cele mai tari primesc funda.(nu vreau linkuri)

Răspuns Câştigător
| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Acum 10 ani m-am mutat cu familia in casa in care locuiesc acum.sunt singura fata la parinti mai am doar 4 frati mai mari asa ca eu trebuia sa iau camera din pod.la inceput mi-a placut ca era mare avea baie si dulap cat baia, dar nu mia mai placut cand am aflat ca inaintea noastra in casa au mai locuit doi batrani.am aflat ca mosul era foarte bolnav asa ca baba la omorat sal scuteasca de durere si apoi sa sinucis si ea. familia mortilor nu au avut bani sai ingroape asa ca au ars chiar ei corpurile batranilor si au aruncat cenusa peste casa. toata lumea a crezut ca fantomele batranilor au ramas prin casa si in fiecare noapte se auzea un lant la usa mea si credeam ca fratii mei imi fac o farsa dar mai tarziu am vazut doua fete la ferestra ai cei mai ciudat vedeam prin fetele alea. aproape ca am facut infarct si am zbierat odata de toata lumea sa trezit si 3 saptamani mai tarziua ne-am mutat in alte casa.in zi de azi nimeni nu locuieste in casa aia

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu tocmai aseara intr-un vis am vorbit cu fratemiu care a murit acum 2 ani

| Bodo a răspuns:

Tocmai am venit din subsolul blocului. Iti recomand sa dai si tu o vizita pe-acolo si nu iti mai trebuie povesti de groava. laughing

| sallysirop a răspuns:

Pai eu cand eram mai mica, trebuia sa dorm cu verisoara mea si nu aveam deloc somn, iar cand toti s-au culcat am vazut o femeie la geam roscata imbracata in alb, iar apoi aveam impresia ca toate lucrurile din casa se rasturnau... de frica am inchis ochii si am trezit-o pe varmea... si pe urma am mai stat cu becu aprins si am adormit.

| CristinaElena96 a răspuns:

Sincer nu am vazuttongue
si nici nu as vreatongue
colega mea ma speria cu povestile ei"
laughing

| ma7r1x a răspuns:

Am un preten la care i s-a intamplat, viz-a-viz de el statea mai demult un barbat care s-a spanzurat, si dimineata cand se trezea mergea la maica-sa lu prietenul meu, si dadea usor cu unghiile in usa ca sa iasa la o cafea, si intr-o seara nu demult acest prieten mergea acasa de la prietena lui, a intrat in bloc a inchis usa la bloc si dupa cateva trepte pe care le-a urcat a auzit ca s-a deschis usa, s-a intors sa vada cine e, dar nu era nimeni, a continuat sa urce si a vazut pe scari ca erau urme de pasi ude care duceau pana in fata la usa la barbatu care s-a spanzurat, si sa tinem cont ca afara nu era nici o balta, era complet uscat, si i se mai intampla cateodata sa auda batai usoare cu unghiile in usa, si pe cand merge sa vada cine e, nu mai e nimeni.