| νєησм a întrebat:

Auziti, am intrat pe un xat. adica un chat deala mai misto asa, si am observat ca sunt multe emoticoane superbe dar nu stiu unele cum sa le fac pe toate, am cautat pe google dar n-am gasit, imi faceti va rog o lista cu elesad?

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai mah...cand dai click acolo pe mainXat ti-l deschide intr-o alta fereastra! iar de acolo ai in stanga o lista cu 4 sau 5 optiuni printre care una cu 4 emoticoane micute! puse asa ca intr-un patrat si ai acolo o gura, un fel de vampir, un happy si o star steluta dai acolo...e ultima optiune si iti apare o lista mare mare mare cu toate smileuri-le! si scrii textul si apoi dai enter sau send
ai inteleS?

2 răspunsuri:
| νєησм explică:

Pai si unde se afla butonul mainXat?

| νєησм explică:

Am gasit,happy.