| vLd a întrebat:

Auziti am si eu o intrebare mi-a facut alt windows si mi-am facut empiremt2.eu si am instalat placa video, ace megha codec pack, ffdsnow dar tot nu merge cand intru in joc se deregleaza imaginea si nu mai pot face nimic trebuie sa-l restartez are cineva idee ce trebuie sa m, ai fac?big grin P. S. dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| RMC a răspuns:

Ace mega codec, ffshow etc sunt codecuri pentru filme nu jocuri. Tie iti trebuie DRIVER pentru placa video. Poti sa descarci gratis de la ati/nVIDIA, depinde ce marca si ce model de placa ai.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea prost

| vLd explică:

Dar am instalat driveru straight face

| sanda_5697 a răspuns:

De ce nu ai instalat tot windovs pentru ca asa nu poti reinstaleaza windovsu ca asa nu faci nimic.eu am avut un laptop si nu mai mergea si n-am instalat windovsu si acum totul este ok.cu ffdsnow nu faci nimic.nu stiu asta e parerea mea. sper sa-ti fie de folos raspunsu meu.