| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Auziti Gabriel Dutu si Nicole Dutu sunt rude?

cine nu ii stie dupa numele lor, ei joaca si in narcisa salbatika:: Tudor si Eliza

Răspuns Câştigător
| Andreea_6336 a răspuns:

Mah Nicole Dutu si Gabriel Dutu din telenovena Narcisa Salbatica nu au nicio relatie de rude, Uitativa si voi pe http://narcisasalbatica.a1.ro/ si dati la DISTRIBUTIE si dati jos undeva si arata actoti si dati pe ei si va arata nume,prenume,locul, hobyurile, actori preferati etc. Nicole Dutu este din Braila si Gabriel Dutu din Constanta! Sunt fanul telenoveni si stiu tot

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eram sigura ca sunt casatoriti, dar am citit pe net si nu au nicio legatura de rudenie sad
sunt mare fan Narcisa Salbatica love struck

| ArT_2528 a răspuns:

Gabriel Duţu nu are nici o legătură de rudenie cu Nicole Duţu;) scrie aici:-?
( http://www.adevarul.ro/......66777.html )

| ArcticMonkey a răspuns:

Nu ei nu au nicio legatura e doar o potrivire de nume

| ella113 a răspuns:

Da cred ca sunt soti
si eu am observat asta