| anonim_4396 a întrebat:

Auziti, la scoala azi, o fata de la mine din clasa a zis ca a vazut la observator fantoma de la spalatori auto si la scoala a zis ca la baia fetelor sa miscat usa, iar in incaperea aia nu e niciun geam sa se faca curent. Apoi baietii si niste fete ( printe care si cea mai buna prietena a mea ) au zis ca la baia baietilor se aprindea singura lumina si se stingea. Dar am ziceau ca nimeni nu era la stecher dar nu-i cred toti tipau ca prostii dar eu le ziceam sa nu mai tipe mie numi era frica. Eu cred ca cineva facea o farsa sau s-a stricat lumina, nu cred ca a fost o fantoma, voi?

5 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

Pfff...sti cum e. Pana cand nu vezi nu crezi

| luciana200972 a răspuns:

Nu prea cred in fantome, astea sunt povesti de speriat copii, mituri si de cele mai multe ori farse ale imaginatiei si subconstientului.

| SecretLover10 a răspuns:

EU personal nu cred in fantome, asa ca zile pretenilor tai sa nu se sperie. Funda?

| flory4you a răspuns:

Cine stie?
dar eu sunt de acord cu tine
sau poate au pus la cale o farsa sa te sperie
funda?

| allina_5861 a răspuns:

La fel cred si eu...in zilele noastre avem o fantezie bogata...