| jwhfghagr a întrebat:

Azi joaca FCM TG MURES - CLUJ (sanatatea cluj sau asa ceva). e dat la tv? si daca da, unde? pe ce program? funda!

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Nu se transmite la TV. Doar Rapid - Astra la h13 pe Gsptv si CFR Cluj - FC Bihor la h 14 pe sport.ro. Daca vrei sa vezi TOATE meciurile de fotbal (din toate competitiile) care se joaca azi si sunt transmise in direct, intra pe myp2p.eu, da click pe live sports si pe urma click pe mingea de fotbal. Pentru meciul ales dai click pe icon- ul cu ecran tv din dreapta. Azi sunt transmise nu mai putin de 81 de meciuri din toata lumea.