| IoanaIoana09 a întrebat:

Azi-noapte am visat 2 pisici mici ( pui ) albe parca si le mangaiam si eram fericita. Ce semnifica? Am citit undeva ca nu e bine sa visezi pisici thinking

Răspuns Câştigător
| Yellow94 a răspuns:

Buna, uite un mic sfat : nu te lua dupa tot ce viesezi, pentru ca omu` are foarte multa imaginatie. Ca si eu am visat multe porcari si citisem ca ce am visat eu aduce necazuri sau alte chesti etc. In concluzie vezi-ti de viata linistita fara sa te ei dupa vise, papawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar SUPERSTITII!
Nimic m-ai mult!
Explicatia viselor:Creierul e activ si in timpul noptii cand corpul e in repaos!
Poti visa orice de la pisici la fantome, flori etc etc...-NU CONTEAZA-visele sunt doar vise NIMIC MAI MULT!
Visele tin doar pe durata somnului, a odihnii de noapte nu si de VIATA REALA!