| lya18 a întrebat:

Baietilor ce bautura preferati sa primiti de Craciun de la iubita voastra (ma refer ca si un mic cadou )?

Răspuns Câştigător
| Cretzule a răspuns:

Jack Daniels,J&B,Absolut, Finlandia, Ballentine etc

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Bautura? fiecare cu gusturile lui. Si nu stiu sigur la ce fel de bauturi te referi... alcolice?
Daca ar fi ceva cu alcol as prefera vin, si fara alcol, nsuh eu as prefera fanta, desii multi baieti prefera cola.
Ii poti intreba pe prietenii lui, da nu pe toti odata cum a facut cineva pe care-l cunosc, intrebi pe unu ce bautura prefera si gatawinking

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu nu beau de obicei alcool insa mai bine imi aduce ceva care are legatura cu electronica

| Spikeyxx a răspuns:

Colaaaaa