| bia0000 a întrebat:

Bancuri
O blonda intra in magazin si vede un obiect necunoscut. Ea intreaba:
- Ce este?
- Termos. In el ce este cald se pastreaza cald si recele - rece.
Ea il cumpara, iar a doua zi merge la serviciu. Prezinta obiectul colegilotr:
- Aceasta este noul meu termos. In el ce este cald se pastreaza cald si recele - rece
Cineva intreaba:
- Si ce ai in el?
- Doua cesti de cafea fierbinte si o inghetata.
tu ce bancuri stii?

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nasol...

| legendarul a răspuns:

rolling on the floor) tare

| carmenmaria a răspuns:

Buuun

| carmenmaria a răspuns:

Buuun tare

| MąŔi3 a răspuns:

Tare laughing

Uite unu`tot cu blonde :

Trei blonde intra intr-un bar. Sunt fericite, danseaza si canta. Tot comanda fiecare cate ceva de baut.
Barmanul pana la urma, le intreaba ce sarbatoresc. Una dintre ele ii explica:
- Tocmai am terminat un puzzle si ne-a luat numai 3 luni sa terminam.
- Si? Intreba barmanul.
- Pe cutie scria 2-4 ani!

| adelinad a răspuns:

O blondă la cafenea.
– Încap în termos şase cafele?
– Da.
– Atunci puneţi-mi două cu zahăr, două fără şi două cappuccino!

http://www.bancuri-glume.org/noi/blonde/