| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Blonda de la Turism - Bendeac feat. Delia Matache imi puteti da melodia aceasta dar in lb. engleza [va rog sa o ascultati pana la jumate cel putin sa va dati seama care este]
Fundita+pupic+votik

Thx anticipat!:X:X:X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Katakimiku a răspuns:

Buna!
Cauta aceasta melodie pe youTube,
cand o gasesti copiaza adresa url si intra pe www.listentoyoutube.com
asa... aici introduci adresa url,
apoi o sa iti scoata doar melodia fara videoclip in calculatorul tau intr-un fisier ales de tine.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
fundita?

| Katakimiku a răspuns:

Nu mai inteleg nimic! thinking confused :-|

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| RougeEttiquete a răspuns:

Buna.Melodia este Caro Emerald-A night like this happy