| Bianca1997 a întrebat:

Bnuna! Am Photoshop 6.0 si nu stiu cum sa modific pozele cu el.Ma puteti ajuta? Am cautat tutotiale dar nu am gasit care sa arate la fel ca al meu.Va rog.

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Www.adobetutorialz.com
Incearca si tu o versiune din secolul asta totusi.

| TheGrooveStreet a răspuns:

Photoshop este destul de greustraight face iti trebuie ceva timp sa inveti sa il folosesti. Daca doresti un program mai bun de editat poze PhotoScape este acela si este si usor de folosit >BAFTA!< [totusi daca chiar vrei sa inveti sunt tutoriale p youtubewinking]