| anonim_4396 a întrebat:

Boooooooona TPU, Maine am o excursie la Vatra Dornei, si ma intorc duminica noaptea (pe la ora 22 ). Luni am mult de invatat la istorie si la cultura civica, si la biologie. Oare sa imi invat azi tot sau sa imi mai citesc si in excurise (desi nu prea cred). Eu zic sa imi invat azi. Voi?

Răspuns Câştigător
| Deddu a răspuns:

Daaa asa fa ca ii mai simpluhappy

2 răspunsuri:
| angelinthenight a răspuns:

Pfffffffff ce intrebare stupida

| danutzvd a răspuns:

Si eu zic la fel... excursia e excursie, e pentru relaxare...nici macar nu are rost sa iei cartile cu tinewinking