| Hannelore a întrebat:

Bunǎ TPUhappy daţi-mi şi mie nişte statusuri.
fundă pentru cele mai multe statusuri.

Răspuns Câştigător
| xPinkShine a răspuns:

SPune`mi cnE` te-a învãţat ca iuBireaa`I uş0arãã
vãd cã vrEi nEapãraT sã mã ai`.
da’ nu diSearããtongue
déjà iubiReaaa îi dem0daTãã
t0ţi bãieţii vor aşa de0daTãã

pãrEam 0o praDãã uş0arãã
-fetel0r!
sã nu cedaţi din pRima seaRãã!

pe tnE cnE te mai înţeLege`?
cauţi preTexte sã vb cu mnE`.
da t0ot nu vrEi sã fiE cEva înTre n0oi?
inFinee`…
Po0i l0gik’ în ochii lui eşTy o0 sFânTãã.
Da în realiTatee.o0 târFã penaLãã!
Bãgamiaş ***`n prieTenia mãTii!x(
sunt fata.sunt deşTeapTãã,am bani şi sunt bazaTã`
sunt fata.sunt deşTeapTãã.ew’ sunt adevãraTãã`

traGee fusTaa mai j0os`.
mã simT mai periculo0s`.
da’ e aşa de frumo0s`.
cânD te priveSc de sus in jo0s` love struck
şTii, ai eLeganţãã şi sTiL`.

şTiu îţi place sã fi direct`
şi eşTy obişnuit sã ai success!
şTii ţi se pare uş0r`
sã ai un paS în faţa tutur0r!

ai nev0iee de o0 fata cu fLer`.
care sã`ţi dEa un pic de character`!
Puţinã saRee şi puţin piper`.
asta e tot ce vreau sã îţi ofer`!
în diScuţie nu inTrã nici un feL de c0mpr0miS!

Nu te enerVa bãiaTu’ mew’.
K nu’i nimic’ de caPu’ tâw’.
Nu vEzi câT ai dEcãzuT?
umbLii cu târFe care se f*T.
mai lãsaT p mnE.pentru Ea.
n`0 sã te ierT în viaţaa mea!
N`am sã uit nici0daTã buzeLe tale frum0asE şi m0i.
N`am sã uit niciodaTã cum alTa s`a bãGat între noi sad
vrEam d0oar iuBiree’sad

cãCi prea muLt e0o’ te’am ierTat’oh go on
tu vr0iai d0oar sã mã schimBi’oh go on
e0o vrEiam sã te fi schimBat’:-d
e0o’ nu’s d vinã ca între noi s’a teRminat’!
"ai griJã d tine"
Mi’a sPus EL cand a pLecat! sad

PrivirEa mEah nu sParGe gheaţaa`.
Da’ pe tnE te facE bucãţi`! happy
Merry ChrisTmass aLL! :*

[bãiatu’ care mir0sea fainlove struck]
[Şi ãLa cu cuRu’ mik’love struck]
rolling on the floor Dyaa şTiee` love struck! rolling on the floor

Way dyaa ce bun0ki eraulove struck
pr0asteee am f0o’sad
las’ ca dãm noi d ei’love struck
şi 0rikum.
erau 4love struck
aveam d`unde aLegeelove struck
[bãiatu’ care mir0sea fainlove struck]
[Şi ãLa cu cuRu’ mik’love struck]

Uneori mã preFak’
Alte0ri chiar te pLac`
Nu mai şTiu ce sã fac.

orice sPui, nu te-ascuLt
orice faCi, e prea muLt
vrEau sã taCi şi atât`!
e aşa simpLu sã fi aL mEw’
Mã pLictisEsc de noi meRew’.
dE cE nu pLeci kânD te aLung?
dE cE m`aştepţi kânD nu aJung?
dE cE iEi f0k’ kânD te priveSc?
dE cE kânD vrEau te`nebunEsc?

ochii mEi te 0rbeSc.
Şi kânD nu te privEsc.
Te ascunzi,te gãSesc!
Am învãţat aTunci ce însEamnã iuBireea.
înSã n`aş fi vrut sã cun0sk vre0datã deşpãrţireaa!
sã şTii ca nu mi’e uş0r, de tine mi`e dor.
ziLele trec una câTe una, iar ew’ simT cã mor.
apr0ape t0ot se iarTãã`.
Da’ nu se uiTãã`!

Una n0che de samBaa, de samBaa, de samBaa,
Y mi chic0 quE bayLa, quE bayLa, quE bayLa,
mE da t0do su cal0r, su cal0r, su cal0r,
Anima n0 me-nam0r! love struck

sTeaua mEah sTrãLuceşTe din n0w’happy
doar din simpLuL fapt ca’ vei fi lânGã mnE`! :X
şi nu mai esTe muLt pân’ aTunci! love struck

Heey, dJ!
baGã alTfeL d riTm
nu vEzi?
riTmu’ ãsTa e înVechit!
baGãã taRee,
fetele sunt beTee
v0or sã danSeze nu sã se cerTee!
Nu te mai fã cã nu vEzi`.winking
Cã poate rãmâi chi0r`! hee hee
[şi spunEai cã mã iubeşTi.oh go on]
[dumEe! :-|]
haidEţi fetel0r sã le-arãTãm.
cã noi câT am bEa nu nE îmBãTãm!
Sã bEm pânã mâinE am puTeaa.
Sã încEapã întreceReaaa! love struck

De azi şi înt0otdeauna prieTene v0m fi.
La grew sh’ la bine`.
Merew’ lânGã tnE`.
0ricE s`ar întâmpLa`.
Q reLe şi bunE`.
bunE şi reLe`.
aşa`S prietenii`!
fiEcare vârsTã arE disTracţiaa ei de`0o cLipãã! love struck
A mai trEqt o0 zi, ink`0 n0aptE de vis`
M`am mai apr0piat cu un paS de paradiS` love struck’!

Am deSchiS ochii, eE cEva dE nedeScriS’
T0otu`I rEaL, sau vis,
sau am muRit şi sunt în paradiS!
Fie cã am pLânS sau am zâmbit
Mereu am fost de nedespãrţit! love struck
Sã fim c0pii pentru înkã 0o zi!
În lumEa l0or fericiţi v0om fi!
Dacă vrei să fii fericit o clipă, răzbuna-te... daca vrei sa fii fericit o viaţă, iartă…

Unde ţi-i inima, acolo ţi-e şi gândul…

Numai faptele fac sa cunoastem ceea ce suntem…

Nimanui nu ii pasa daca esti trist, asa ca ai putea la fel de bine sa fii fericit…

Nu de moarte mi-este frica, ci de vesnicia ei…

Iarta, dar nu uita…

Viata este frumoasa si e pacat sa trecem prin ea, fara sa iubim, macar o singura data, cu adevarat...

Esti atit de dulce atunci cind zimbesti, cind rizi, cind plingi, cind ma certi, cind ma alinti, cind ma iubesti…

Un zimbet este o lumina la fereastra sufletului ce iti arata ca inima este acasa...)

Totul dispare ca sa apara din nou ---

Nu strica lipsa cât strica surplusul.

Umilinta este adevarata piatra de încercare a celui maret.

Exista o singura masura a iubirii : aceea de a iubi fara masura.

un .miracol... o minune... doar privirea ta ma-omoara)

Tot ce e bun.e greU de faCut).usoR e sa pierzi.usor e sa mori.chiar si sa triseZi e usor)

Oare lacrima ce simte?

you are in my heart…

iubim.zîmbim.îndurăm...simţim.

mama prostilor e mereu gravida=D

Ne-am nascut liberi dar peste tot suntem in lanturi

Priveste in ochii mei...Ce vezi?nimic,nu?Tu ai luat tot farmecul lor.

•destul de matura sa imi dau seama de multe lucruri si in acelasi timp destul de copila sa ma prefac ca nu le vad!

putin este sa ma iubesti~trebuie sa ma intelegi,putin este sa ma gasesti,principalul este sa nu ma pierzi!

Blandetea in vorbe creeaza incredere|Blandetea in gandire creeaza profunzime|Blandetea in daruiri creeaza Dragoste

Tu: Scuza-ma vorbeai cu mine? EA: Nu. Tu: Atunci incepe acum.=)

Cat timp iubesti, ierti
Viata este calatoria din punctul "eu" spre punctul "noi"...

Iubirea e un sarut furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa... si un suflet smuls din piept.

Cand iubesti pe cineva, lasa-l sa plece! Daca te iubeste se va intoarce! Asta e conditia iubirii

Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat

Zambeste`! Tu esti tot ce am mai bun

". tu ai nevoie de mine , si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine "

Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt ,m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa .iubeste-ma pe mine nu imaginea mea

nu am nimic de pierdut , daca`o iau de la`nceput !""

Spune-i stop cand te streseaza,spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza big grin

Destinul amesteca cartile, iar noi jucam.

Daca tu ma CoPiEzI Pe mNe,InSeAmNa cA Is uN MoDeL Pt tine

Daca iti zambesc cand imi vorbesti,sa nu crezi ca ma prostesti

poti fuma langa mine daca nu te deranjeaza ca voi vomita pe tine

"imi spuneti ca nu ma suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani
''Ai pirdut un diamant cautand pietricele!''

Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns,pe cineva de uitat ...

Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si prietenia incepe cu tine si cu mine...

Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi;cine-o da, o primeste inapoi...

You`re the reason for my smile
Nu te deranja sa ma deranjezi

ce te uiti ma?am status dar nu-l zic :p
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Daca prostia ar urla, lumea ar trai intr-un raget continuu!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:eu sh restul

Daca simti fluturi in stomac inseamna ca ai mancat omizi

N-am bani de status...i-am cheltuit pe avatar
Frumusete …exterior, zambet …exterior, inauntru…

Daca plang …lacrimez, daca iubesc … te iubesc

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin...
Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi…
tristetea trece, lacrimile se usuca, rana se vindeca, raul se uita , dar acum le simt pe toate, odata cu ele trec si eu…

Daca ai… ai. Daca n-ai… n-ai. Dar e mai bine sa ai !
nu conteaza cat ma iubesti… atata timp cat te prefaci…

nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Nu doresc sa reprezint totul pentru oricine, ci as dori sa insemn ceva pentru cineva anume.

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea…

Cand ii aud pe unii spunand: "Viata este grea!", imi vine mereu sa-i intreb: "In comparatie cu ce?"

Necazurile si greutatile sunt trimise in viata noastra ca sa ne invete lectii pe care nu le-am putea invata prin alte metode.
Daca tot nu invatam din greseli, ce rost mai are sa le facem?

Un om trebuie sa fie destul de mare sa-si recunoasca greselile,
suficient de destept ca sa invete din ele si indeajuns de tare ca sa le indrepte.

Grabeste-te incet.
Vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta!

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitor ca inainte

Nu treziti amintirile atunci cand nu le puteti adormi

"Cine nu cade nu se poate inalta"
Desi nu vezi totul cu ochii ti le inchipui tot multumita tokmai lor

Omul vede ce vrea sa vada

Daca esti mindru -vei suferi,iar daca nu esti –nu pretuiesti nimic

Plingem si ridem de acelassi lucru

Este mai rusinos sa nu ai incredere in prieteni,decit sa fii dezamagit de ei

Numai singuratatea te poate invata cu adevarat sensul cuvintului impreuna

Iuby cînd intri...dă-ţi 2 palme si ieşi rolling on the floor

Tu nu stii sa simti tu stii doar sa gindesti

Uite ai citit citeva din colectia mea de statusuri :p
sper ca te'am ajutat)
cind am avut nevoie si eu am cautat,acum insa am))si vreau ceva si mai nou sad

o.totusi ma intreb
Daca ma mai tii minte, macar
Sau, cum ma tii minte.
Ca si, copilu` ala
Care eram cand te-ai dus?
Sau, ma vezi din Ceruri
Asa cum sunt acum?
Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
e dezamgita winking de lumea asta care se da.ceea ce nu e [prieteni stiu dc]"

Stiu ca am gresit Dar promit sa nu mai fac Uneori, ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte.Tu nu prea o minti pe ea.Dar ea mereu te minte !

You are too proud to stop her , thinking that she will come back. !

De restul` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume !

Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi.

Par mereu nocenta si copilaroasa din asta toti imi cad in plasa
Ca sa treci peste toate.l`ai infruntat pe cel din oglinda .Defapt ti-ai creat o lume numai pentru tine .

E doar fata pentru care ti-ai fi dat viata. dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama .

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama, dar daca maine dispare,ai sa vezi ce mult inseamna!

Si e normal sa fiu asa...cand de la cei dragi auzeam in loc de sfaturi "treaba ta ce faci"

Nu e totu'perfect...Dar o sa fie!

Si tu poti fi ranit de`o fata.Nu uita ca si baietii plang cateodata`!:p

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! De aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...
O singura scanteie si-am luat foc instantaneu
Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu
Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine

Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat
Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot
Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot

"lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea !

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce

Incearca sa razi si tu de viata...nu lasa numai viata sa rada de tine .

• Ma inalt sa zbor Din nou Dar uit ca aripile le-am pierdut Cad si dau cu capu' de trecut Si doare iar Cum a durut demult Da' trece Si-o iau de la inceput

• Si cautai CAutai Te uitai in stanga In dreapta El nu era Lacrimile nu se opreau Dar acum? De ce te prefaci ca nu-l mai placi? Cand fardul ti s`a uscat pe obraz?

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Nu visam masini luxoase Nici castele din povesti

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie !? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

Mandria n`are loc in doi ? Ca ea e prima care naste un razboi ?

Du`te. somn usor. Fa bine. in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine. sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine.
Si realizez ca pot.[Sa uit tot]?Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum.poate am pierdut ce aveam...pentru altceva mai bun?

M-am schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer.Voi obtine oricum.

Zambesc doar cand nu am voie
Să nu'ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic.Să moară măta de nu stiu prea bine să profit

Tine minte stii prea bineCa privirea mea nu minte!De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!

Au fost zile si nopti, au fost tigari si sticle, Au fost poze si lacrimi si diverse tentativee`

Sunt genu` care gandeste ca poate, daca maine mor, pana maine`o sa le am pe toate.

Prietenii mei? cei mai tari oameni
Nuu mai e ea, fata ce tacea!Astazi iti spun pa! Ieri poate`mi pasa

Niciodată să nu înlocuieşti un suflet bun cu un chip frumos!
Şi dacă eu aş dorii sa impuşc toată lumea,ea liniştită v'a sta in spatele meu si imi v'a da gloanţe.
Poti sa o legi de pat cu catusele, e tot independenta.
Incerc sa construiesc inimi din hartie.

Din prea multa iubire sunt zile cand stiu ca gresesc...Iarta-ma ca-s rea,gelozia ma face asa.Daca nu te-as iubi nici geloasa eu n-as fi...Nici o clipa din zi.•º°"˜♥•º""

. ☻n`am sa uit prin tot ce am trecut . . adevaratsi prieteni pe care i-am pierdut . . n`am sa uit de unde am plecat . . dar in special . . cine m`a tradat . .

. Printr`un sarut intens, doua inimi se unesc! Te iubesc!

minti ieftin si prost . ti-am invatat replicile pe de'rost

"• Nu ne plaC tarfele prOastea . care se baGa in proBlemele nOastre ! ! .•

Si pun pariu. te-ai gândit atunci: sa ma folosesti si sa ma arunci!

Si cum ar fi dac'ar fi o poveste viata toata...Si totu`n juru nostru din capsuni si ciocolata?!]

Pune stop cand te streseaza, explica-i ca exagereaza, nu-ntelege? Abereaza? Spune-i PA si se calmeaza

"Nu are rost.t uiti in oglinda si zici ." bha esti prost " [da] "bha cum ai putut bha s o laji sa plece? cand tu o iubesti si ea t iubeste?"

•N-o sa pot uita primul sfat primit în`de`aproape:] De asta port cu mine-n suflet "sufletele camuflate"•

Cand simti ca-ti este greu
Si lumea te barfeste,
Asculta de acum
Sfatul meu
ZAMBESTE!

♪ Nu ma cred Invingatoare !Ca nu am Pe nimeni sa-mi Spuna:Am incredere In tine !

" » Nu e normal , azi ai zambet artificial . desi esti tanar te gandesti la final.

" » Lumea Rea Vorbeste Multe...Numai Vrute Si Nevrute!

" » Dragostea`i un joc ce m`a rapUs de`ataTea Ori .nu stii De ce caZi eXact atUnci cand vrei sa zbOri.Am tot ce`mi doresc, sI totusi nu pot sa zambesc .Din ce in ce mai Des prEfer sa n`am nimic.Dar sa IubesC .

" » Fa`ma sa inteleg .Iti place cum arat, Sau Cautzi iubire?

" » Am invatzZat ca cele mai dificilE drUmuri duc in cele mai frumoase locuri .

" » de cate ori sa mai repet ca pot sa te astept?de cate ori ma uit la ceas de'atatea ori respir incet

" » Tu nu vezi...daca inchizi ochii te pierzi...Totul se schimba-n jurul tau pana apuci sa te asezi Si vezi,ca prin viata asta doar odata treci Deci pe unde mergi profita pana pleci

" » Sa stii ca e despre ce faci E despre cum faci, Despre cum te-mbraci Cum se uita ceilaltzi Cand mergi elegant,incet,apasat Chiar si fetele se uita lung

" » Umbla vorbe despre tine ca la telefonul' fara fir Da nu-i nimic , face parte din parfumu' tau Sa faci atatea victime in drumu' tau Ca e bine , ca e rau nu's aici ca sa te judec

" » Vezi. lumea e a ta nu conteaza catzi o vor, Na-shtepta sa vina randu' , fa c trebuie sa faci,Si fa-l p taticu` mandru !

" » La urma urmei , tu nu ceri atat de mult, O viata fara griji , ca timpu' este scurt

" » E doar o fata cât se poate de obisnuita.Nu are absolut nimic special. Are zile când parul` îi sta ca naiba. Si zile in care arata extraordinar` !

zilele trec la fel si visele si intre noi.raman doar amintirile

.fhara thine vreau z`ncep o0o viata nuo0oua.nu co0ont daca-mi ru[o0o] inima`n dhu[o0o]ua...::__~~

pana nu pierzi pe cineva nu ai cum sa ii simti lipsa...

[]Inchid Ochii Pe Tine Te Zaresc
Tot Ce Imi Doresc E Sa Nu Ma Trezesc
Pentru K In Vis estiNumai Cu Mine
Si Numai Atunci Imi DaruiestiCu Adevarat Iubire[]

nu inteleg cum ai putut sa dai cu picioru in IuBiReA mea pentru un lucru atat de nesemnificativ

♥ Au ramas, lacrimile mele camuflate. Am ramas prinsa'n vorbele tale trucate.

♥ Ai plecat cand ne'a fost mai greu, si'asta ma doare. Imi spuneai ca ma iubesti, asta o spune fiecare !

♥ Sunt clipe din trecut, care au trecut. Sunt momente in viata cand sincer, m'a durut. Sunt clipe, care au fost uitate. Sunt momente in viata cand nu poti trece peste toate.

♥ Am plecat de langa tine, si tu zici ca am gresit. M'ai alungat si acum zici ca eu nu te'am iubit.

♥ Am plecat cu lacrimi in ochi, nu m-am gandit la fapte. Am plecat fara ca sa ma uit in spate.

♥ Si simt. Tot ce simt e pentru tine. Si tot ce'a fost odata a ramas aici, in mine.

♥ Risipind amintiri ce tu mi'ai zis, o parte din ele au ramas doar un vis.

DragOstea este cea mai dulce suferintzaa`!sad

DragOstea este un munte pe care il urci razand si il coborii plangandd`!happy

Cel care te face sa plangi nu ati merita lacrimile, iar cel care le merita nu te va face niciodata sa plangi happy !

♥ Când viata iti da 1000 de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o 1001 de motive pentru a zâmbilove struck

♥ Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Cu timpul, intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti love struck

♥ Daca ti la ea nu o fa sa sufere si fa tot posibilul sa mearga bine lucrurile !

Chiar dacă fac multe prostii,şi spun multe porcării;să ştii . Tot ce e mai bun în sufletul meu. Se leagă de tine !love struck"

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva`!love struck

Nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracteru care este atat de rar!happy

Ii ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc`!;x

♥ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti,nu ai mai avea pentru ce sa lupti,sa speri si sa iubesti`!:* ♥

Las`o sa cada, sa planga, sa simta ca traieste! caci stii mai bine ca toti...ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste!

Dragostea este sentimentul cel mai maret, care face minuni, care faureste oameni noi, creeaza cele mai mari valori morale.

Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.

mi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"

Iti va fi dor,iti va fi rece,timpul nu vindeca...ci doar trece!"

"Cel mai trist lucru in lume,este acela,ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el."

"Am plâns ascultând muzică şi privind fotografii. Am dat telefoane doar pentru a asculta o voce. Am fost indrăgostită de un surâs. Am confundat sentimente. Şi am iertat greşeli de neiertat !"

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc... supara cel ce iubeste... cel iubit isi bate joc

Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un ciob numit NORAC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si ca culegi o floare numita IUBIRE!

Crezi ca ma faci geloasa !? Nu puiu` meu . Nu ma intereseaza ;* Oricum te doare inima cand te uiti la poza mea. Asa ca ai grija de nasoala ta . Te pwpa Amika ta ;* !"

Nu o ai nici tu . Nu o au nici altii . E genul de fata care nu se baga in relatii !

Sunt extrem de simpla,extrem de clara . dar pot fi extrem de calma si extrem de vulgara`` ;]

grea e viata unui peste cand traieste pe uscat...dar mai grea a unei fete cand iubeste un baiat...:X:X

o sa-ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea .

"Poate am stat deoparte,poate,cand ai fii vrut sa-ti fiu aproape...Si poate acum pe strada in loc de "Buna" sa`mi spuna: "Poate acum te-as fii tinut din nou de mana"!"

Stiu ca a durut atunci cand ma certam cu tine , Se pare ca s-a terminat acea poveste de iubire.

"Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi.

Nu stiu ce a fost intre noi: o dragoste, o minciuna, o obisnuinta.Dar orice ar fi fost a fost un vis frumos, vis care a ajuns sa ma raneasca si nu mai pot sa traiesc asa.

Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

Poate incerc prea mult sa m-amagesc ca te pot uita, dar si-acum simt pe buze uneori sarutarea ta!

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti- e dor de ea !

prin zambetele tale am invatat sa zambesc si prin lacrimile tale am invatat sa iubesc.Acum cuvintele tac. Stiu ca ti-am cerut prea mult. cum asi putea sa uit prima atingere.primul sarut

D`abia astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Greseala Pa!

Nu O laSa Sa pleCe . e sinGura care` te inteLege . iubeSte`O, fa`O Sa uiTe ca ai fost reCe !

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Indiferenta ta il doare, dar la cat orgoliu are, nu-si recunoaste nici macar lui ca ii e dor de tine

•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente ! O sa rad ,O sa Traiesc . Dar fara s Iubesc`! Dar mereu,nu uiTa . Vei ramane Special iN viata mea:*•o°

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna".Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X"

Greseala ta ca m`ai lasat,poate acu` iti amintesti...Fete ca mine rar gasesti"

Vreau ca atunci câNd te gandeşTi la mine.să spui:"uiTe fata asta chiar a ţiNut la mine !

Cu lacrimile frante…Cu sufletul pierdut…Privirea-n pamant…Un singur cuvant…

Am intalnit un inGer, mi-a soptit spErante, l-am privit Orbind, m-a atins visand, l-am parasit plangand...

As vrea sa spun ca totul a fost frumos...Multumesc pentru orce secunda, azi totul e trecut, azi totul sa pierdut...

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente.

Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

Toti din jurul meu imi vand complimente, dar nimeni nu stie sa-mi ofere si sentimente.

Daca as avea curajul sa iti sp ca inca tin la tine daca as avea curajul sa iti sp ca inca ai un loc in gandul,sufletul si inima mea pentru ca u esti baiatul la care am tinut cel mai mult.si ori cat as incerca nu voi putea uita atat de usor tot ce a fost

E prea tarziu acum,prea tarziu pentru regrete.Din tot cea fost frumuos au ramas acele momente.

Sunt clipe din trecut peste care am trecut...sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc. .

Te uiti la ea ma vezi pe mine.o saruti pe ea dar simti buzele mele.ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…o mie ca ea.niciuna ca mine .

E greu sa plangi acolo unde radeai odata. Sa vezi cum fericirea in lacrimi e scaldata. E greu sa uiti sarutul ce inca il mai doresti. E greu sa uiti un nume , ce inca il mai rostesti .
"
De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

Se prelinge o lacrima din ochi … si nu inteleg ce e cu mine … stiu doar ca mi-e tare dor de tine …

M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…

Nimeni nu-mi poate fura zambetul care-mi apare cand ma gandesc la tine. Si nimeni nu-mi poate fura inima, pentru ca ea deja iti apartine love struck

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult
Poate nici n-ai observat
De la un timp am mai crescut

Imi amintesti de trecut.imi amintesti mereu .cine a fost cu tine cand a fost mai greu.timpul trece repede nu-l poti oprii chiar de vrei sa ma uiti tot iti vei aminti

Am, doar simple regrete ...
Iar ce'a fost intre noi ...
False sentimente

A doua 0ara Nu o mai fac .
mi-am bagat mintiiLe in cap .
Pr0mit Ca o sa fiu Cuminte .
De azi inainte;x.

Este atât de schimbată;x! Exact cum ai zis tu ca nu o să fie vreodata!"

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

" Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving… "

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. .poate se v-or saruta… "

" Nu pot sa-ti spun acum ce vreau .Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC ! "

" De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde, caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde… "

" Esti prima dragoste nebuna ce sufletul mi l-ai luat… mi-ai luat si sufletul cu tine cand te iubeam cu adevarat! "

De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu… "

" Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador… "

Ori e alba, ori e neagra… inima mea mereu se-ntreaba…. daca am facut bine cand m-am indragostit de tine… "

" Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferinta… "

Deja iubirea`i demodata` Baietii vor asa` deodata. Parem 0 prada` prea usoara ! fetelor` Sa nu cedati din prima seara!"

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt .;x ]?
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

-Ma urasti ,dar tii la mine !Ma respingi,da mori dupa mine

-Traiesc Din Fantezii, visez la nebunii.E o poveste pe care o stiï.

-dragostea-i ca bautura, cand o bei, te ia caldura, il astepti pe-acel barbat, care umbla numai beat

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Asa's eu si n-am ce face ...mami alta nu mai face
nu sunt rea nici smecherita dar stiu sa ma fac iubita

Acum ma doare ca am crezut o data in tine ca orice indragostit ce crede in destine!

Toate veneau, treceau, dar nimc nu ramanea . Nici macar baiatu` care puteam sa jur ca ma iubea

Zambeste frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si dai sperante

Iti spun pentru a mia oara , fiecare zi cu tine este extrordinara .

Si va plange neincetat dorindu'si sa'l fi uitat,leganandu'i durerea o stea,o mangaie cu raza sa !

Daca cineva iti spune 'te iubesc' tu sa-i spui ca minte caci iubirea nu se spune ci se simte

5.Când O Vei Îmbrăţişa Te Va Durea Pentru Că În Ochii Ei Se Va Reflecta Doar Imaginea mea Stai Liniştit Nu Mă Răneşti Chiar Mă Amuză Să Realizez Cât De Puţin Gândeşti ! ♥"

Acum nu mai e cum era... / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!

Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe. ;;]

• Ştie când să râdă .ştie când să fie supărată .ştie când în ochii tăi .să fie cea mai importantă fată!

Şi când vreau să zâmbesc, n.am pentru cine.Când plâng nu.i atent nimeni la mine.

• Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere!

Poate azi te-ai certat cu el Dar poate maine va impacati si poate totul va fi la fel.•

• Nu e un viSs si nici o fantezie...E ceea ce se numeste "c0pilariE"?:-x•

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat !

●.Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat

•Nu ai cum să uiţi toate aceste momente , care acum sunt doar nişte simple sentimente . Dar niciodată nu am ştiut să te apreciez , poate de frică să nu te pierd .

• Ignoră`l deşi te atrage ! Respinge`l deşi e singurul care te face să simţi iubirea ! Iubeşte`l deşi nu e al tău ! ;x

•Iti mai` aduci aminte ziua cand ne-am intalnit? Mai stii,m`ai privit,mi-ai zambit.Nu stiam ce sa` cred atunci despre tine, Dar simteam ca `trebuie sa te`aduc` langa mine•

• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

Tot ce`ţi ramane sunt nişte amintiri ce dor,care nu le poate lua şi nu te poate opri din zbor.Nu`i uşor te simţi dezarmat.pierdut in zare,amintirile rămân.chiar daca iubirea voastră moare

●Simt durere.nu stiu,nu inteleg de ce nu esti.Te caut adanc in visele cu tine, caut franturi de sentimente, caut gesturi de tandrete,caut soaptele fierbinti, mai stii cum iti placea sa ma alinti?

Daca ai`fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine...Credeai ca ma vei oftica, cu cate`o panarama de'a ta =).Nu!,Tu Doar scadeai in fata mea

Sa ma schimbi cu altcineva nu poti,la mine iubesti tot ce la ea nu suportzi""Sh cauti aceea parte din mine...La fiecare tarfa d langa tine!

●l si-ar fi dorit sa O ia de mana ar vrea sa-i Spuna Nu te-am uitat "Ea` sa-l Sarute Si ii Spuna ce mult te-am aSteptat Fiindca timpu` niciOdata nu o sa stearga dragoStea dintre noi 2

●face ` pe inab0ordabila . e un ` jo0k ce.l face ' dess . isi jo0aka bine ' roolu . inco0centa ` cu un ' chip pervers

Şi nu ştiu ce să mai spun. Se vede clar că îmi lipseşti , şi îmi vine să mor că tu , nu mai eşti !

●Nu sunt o sfanta dar nici o bagaboanta,respect pentru baietii care stiu sa se poarte cu o fata!

●Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi

●Şi acum ar trebui sa şti mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu eşti ok! Ia'ţi liber de la stres pentru o vreme. Nu'ţi mai bate capul, uită de probleme!

●Intre noi sunt multe diferente . Eu nu ma cobor in lumea ta plina de zdrente

Mai tii minte cand visam `Si desenam Y love you' pe trotoar?:

Fara tine ma sting… Ma hranesc doar cu nopti din trecut… Stelele plang in urma ta…Cum as putea sa uit… Cerul e trist… toate vb numai de noi… iar mie… mi-e dor de ochii tai…

Cate picaturi de ploaie s-au scurs pe obrajii tai Atatea lacrimi au curs pe obrajii mei.De cate ori ai vazut asfintitul De atatea ori ma gandeam la tine.Acum cand te gandesti sa iti stergi obrajii Si sa inchizi ochii sa nu vezi asfintitul e prea tarziu ca eu am plecat.Pentru ultima oara iti spun"Te iubesc nu te-am uitat" "Dar plec ca m-am saturat"~x(

ai aparut in viata mea , ca o minune…mai fermecat cu mii si mii de vb bune…ai alungat din jurul meu clipele grele . te voi iubi mereu minunea vietzii mele…!:X:X:X:X:X

Iubirea vietii tale te va dori inapoi doar atunci cand tu vei fi implicat in alta relatie serioasa !

Iubirea nu este un târg: te iubesc pentru că mă iubeşti. Iubirea este o certitudine: te iubesc pentru că te iubesc !

Niciodată nu pune la suflet lucrurile spuse la întâmplare ! Inima persoanei contează !

Sunt unele amintiri care raman mereu in minte .

Hai sa mergem amn2 pe acelasi principiu : Minte-ma dar minte-ma frumos ! :*
nu mai face pe duru, nu ai motive s'o faci :*

tu cu-oricare alta . şi eu cu altu . ar fi păcat nu ? să ne minţim degeaba.

Daca primesc tot ce imi doresc, e pentru ca stiu cum sa cer ! —

. Nu stiu daca mai are rost ... dar am tinut tin si voi tine...Sper sa`mi revin !
M-ai bine`mi dai o palma decat sa te porti asa.

O minciună spusă destul de des devine adevăr .

Îţi spun că te iubesc, iar tu îmi spui că iubesc multe ; ; ) . .

Nu vreau sa mai fac ce am facut dar fac.

Gelozia nu e lipsa de incredere,e frica de a pierde pe cine iubesti .♥

Ne 'am pierdut prea mult pe piese lente . Tu ai glumit , eu am pus sentimente ...
Și ma doare când îi vad împreună, când în loc să mă țină pe mine, o ține pe ea de mână ...

Iar tot ce mi-am facut sunt iluzii false .

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !

N`am nevoie de iubirea ta , ma pot iubi si singura :*.

Dacă taci lumea te va lua de fraier, Iar dacă le zici pe faţă vor spune că eşti un figurant.Şi că te-ai schimbat. .

~ Vreau sa intru in mintea ta , sa stiu ce am de facut

‎''Im single'' because God is busy writing the best love story for me

Nu m-ai invatat cum e fara tine.Cum sa uit daca niciodata nu am invatat?

Cele mai frumoase clipe au fost la inceput cand nu ma puteai mintii!
Şi pun pariu că îţi e greu , că ai plâns şi tu măcar o dată , că puteai fi fericit , puteai să mă păstrezi .
Mai trag un fum . Incerc să mă relaxez . Mă las pe spate . Şi fumez . Şi deja visez . !

Priveşte-mă-n ochi să-nţelegi sentimentele pe care nu ştiu să ţi le spun ! ♥

Abia aştept s.o pierzi şi p'asta.să plangi si tu cum am plâns eu.;-j.

Este un sentiment pe care nu pot sa il opresc.

?O doare ca stie ca nu esti langa ea .

? Se stie că dacă te pierde , nu te va uita !

~ Daca ne vom intalni,sa te faci ca nu ma stii:*

Si acele nopti cand ne adunam cu totii , cand radeam si glumeam pana la miezu noptii .

Increderea vine cu timpul, dar se pierde intr-o secunda.

¦ Sunt lucruri in viata pe care daca nu le spui, se pierd.

Filmu' ăsta mi se pare cunoscut,
Ăsta nu e visul pe care l-am avut,
În care tu mă pupi şi mă? iubi-iubi mult, nu!

Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot ?

Sti bine ca pe mine nimeni nu ma poate schimba!

Aminteste-ti ca n-o sa ma ai vreodata!

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece! Chiar dacă nimeni nu înţelege

Dragostea ramane,doar oamenii se schimba.

Erau zile pline de zambete si nopti plangand la geam!

Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s-o iubesti.

Şi propun să ciocnim un pahar de băutură , pentru toţi cei ce m-au pierdut , să-i *** în gură ¦.

¦Încerc să mă ţin tare. Pentru că ştii, fazele astea, frate, te trezesc la realitate . !

Dupa primul’ fum viaţa nu mai pare dura ,E doar o parere deci mai trag o tura !=p~.

Atunci când nu mai ai . îţi dai seama ce ai pierdut ! :-

După ce-ti plecă curvele îti amintesti cine a fost lângă tine !

Ai grijăă d ea pentru că ea e doar odatăă si n`o s`o mai vezi NICIodatăă NICIodatăă

Ea nu e genuu` ăăla! Ea e genuu` ăălalalt!

Faci pe indiferentuu` ă? Un sfat preten`esc nu întinde coarda N`o să tsină Mă crezi?

Viata e un joc pervers =p~ în care totsi joacăă` doar pe interes =p~

♥ Îmi scade pulsuu` :-s îmi lipseshte adrenalinaa` nu`s drogatăă da` trăiesc pe altăă` lumee`

♥ Asta`s eu Mereu in căutaree` de cevaa` nouu` ♥

Acum stai ca prostuu` şi te gândeşti la noi, la ce`ai pierdut --> la mine Ei bine! Spre deosebire de tine eu`s k smiley Oficial imi merge bine!

Urâm tot ce e admis IUBIM [] tot ce e interzis =p~ .

Viaţa merge înainte cu sau fără prea multe cuvintee. Eu nu regret nimic ţine minte !

M`ai părăsit` da` gându` iţi e tot la mine !

Crezi că şti ceva !? Ai păreri Noi suntem Generaţi cu Super`Puteri !
Crezi că şti ceva!? Ai sfaturi Atunci află că ne induci numai rahat`uri

♫ Ştii că toţi fumăm, LaLaLaLaLaLaLa De dimineaţă până seara!
Fumăm.LaLaLaLaLaLaLa ♫

| The love I have for you, All the words I've said are true, I can't live without you I'm not me without you! | ~ :X

♥Viata mea nu se contureaza doar in preajma ta
Dragostea mea nu e doar pentru persoana ta [-x
Arat dreagoste primesc dragoste
Arat respect primesc respect ;;]
Si asa mai departe…

Am fumat un kil de iarbă şi-am vorbit cu Moş Crăciun

Here we go in uno, dos, tres Here we go I like this ;x

Câteodată mă întreb Cum ar fi dacă aş dipărea Câţi ar fi bucuroşi Şi câţi ar plânge în urma mea :-s

♥ Uită de tot, uită de tot , Uită de lume de sentimente, de suflete pereche De şoapte la ureche Fii rece ! Nu lăsa pe el să te`ntunece ♥

Priveşte`mă in oki spune`mi ce vezi Defapt ce poţi să vezi prin nişte ochi verzi Mă vezi pe mine Am păşit spre altă lume Vezi un copil Vezi copilul din mine

♥ Nu e nevoie de cuvinte Ca să vezi ce simt eu !

● Hai să facem schimb de replici vei vedea ce simt eu !

Aş putea spune zeci de mii de cuvinte Să te facă să te simţi mult mai bine Dar degeaba ştiu că nu`I de`ajuns

Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect ! :-x

:-x Erau doar nişte copii când s`au cunoscut Se iubeau innocent :-x

♥ Dacă nu o să poţi să`mi dai mai mult te rog să pleci...
Dacă nu o să`mi dai decât atât te rog să pleci...
Să inţelegi...
Că mă atingi cu mâini prea reci... ♥

Încrederea vine cu timpul Da` se pierde`ntr`o secundă şi corabia de vide se scufundă !

Nu pot fi a ori`cui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui !

Girl, you`re a sexy DiVa =p~ Hot like burning fever Obeseing like a river You make him hu la la =p~

Când eram copil era uşor să zbor peste tot când visam ! :X

Ok,am inteles ideea,nu ma placi :-J
Dar,obisnuieste'te cu gandu' ca n'ai ce sa'mi faci ! .

Într`o zi am să reuşesc , voi avea tot ce`mi doresc Nu contează preţu care trebuie să`l plătesc :-J Cu susţinere , Sau fără susţinere Pe mine o să mă găseşti după linia de sosire .

N`avem ce să vedem la televizor Mai bine facem noi un film in dormitor Pun pariu c`o să ne placă Dacă nu mai încercăm o`dată :-J

Şi ce dacă plouă nouă ne convine , Să plouă nouă nopţi şi nouă zile Nouă ne convine ! :X

You are the one for me ! :-x

Şi mai ţi minte ? Ce vise aveam Ce copii eram. :*

Toată ziua stăteam la mine`n pat ne ştiam Din priviri ne cunoşteam Cât râdeam .

Acum rămân doar simple amintircând mă uit pe geam Îmi spuneai că mă iubeşti Ştiam .

Am zis c`o dau pe bune , fără poezii Da` tu rămâi poezia mea să şti :X

Vei şti că e despre noii şi poate vei zâmbi Da` sigur vei uita a doua zi :-J Cum ai uitat şi când eram copii.

Te înţeleg perfect , nu mă placi :-J Dispari k altfel îţi fac mii de draci !

Aşa sunt eu Cine mă place, mă place Bună sau rea alta mamii nu mai face .

Open my eyes It was only just a dream… :X

Nu are rost să mă complic pentru nimic
După...atâta timp gândim prea diferit
Tu...să n-ai impresia că s-ar putea schimba ceva :-J.

Are o aura ce te-atrage,
Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.
E atat de tacuta,
Misterul iti provoaca o privire pierduta.

De la distanta pare mica rau, :-J
Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.
Pentru tine de neatins,
Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins? :X .

Senitmentele nu pot fi puse pe balanţă [-x Nu ne poate despărţii nici`o distanţă :X Suntem suflete pereche mereu in zbor Am nevoie de tine, ingeru` meu` păzitoor . :X:X

Baby , Tell me how can I tell you That I love you more than life. :X:X | I love to be loved by you . | :X

Îi număr pe degete că sunt puţini ca eii . :-J

Nu eşti unic în această lume Mai sunt mulţi ca tine :-J , Dar ca mine Crede`mă că sunt puţine. :*

Si iţi spun N`are rost :-J . în faţa mea eşti doar un fost .

Te iubesc ! . | Ma jur |

Poate crezi că sunt bine şi nu`mi pasă Dar indiferenţa ta doare :-J .

A friend it`s all I need . :X

La bine si la greu Ea e cu mine mereuu` :X Te iubesc ! :*

Cuz` the love Is all we need .

Ai mei , ai mei , ai mei N`au avut habar Cat de sus , cate de sus pot Eu sa saar.

Un pachet de ţigări e ca premiul la Lotto . Sunt oameni ce zâmbesc doar in albumul foto .

Traiesc din viseeeee :X Chiar daca multe din ele sunt interzise .

Nu pote fi totul din mătase şi satin :-J Deaia tot ce e frumos … Dureaza al dracului de puţin

Rolul meu preferat ? De copil răsfăţat . :X

Shhh - Hainele sunt jos
Acum o urmeze ce e mai frumos
Shhh – Până în zori şi iar

Stii, in spatele blocului la prima tigara...
Eram verde albastru am zis ca nu o mai fac a doua oara!

Zici că sunt nebună Şi privesc cu lene`n gol Ca să`mi revin cred c`am nevoie de ajutoor . . \m/ .

If you wanna lie to me
If you'll ever see yourself :-J
Don't come back and cry for me
Cause you've gone too far …

If you wanna be with me You must be the way I want

Come with me, come with me, I’m your angel Every day, every night, in my shining heart .

Fete cuminţi , asta vor băieţii răi , CLAR ! Băieţi răi asta vor fetele`n general . :X:X =p~

te-am dat peste cap cu al meu stil de copil teribil .

Ai bani,maşina si ţoale de firma Dar ce folos , Te fac oricum , dintr`o privire eşti pe jos !

Ai ajuns la vorba mea
Acum o simţi pe pielea ta
Daca-ti plac băieţii rai
Stai şi suferă cat vrei :-J .

Aş vrea să cred vrăjeala ta , Dar tot ce spui e bla`bla`bla Decât să mă tot vrăjeşti Mai bine-ar fi să`mi spui că mă iubeşti :-J .

Ceva se intâmplă cu mine :-s
De`o vreme mă gândesc doar la tine
Mă întreb mereu cum ar fi
Lângă tine oare cum m`aş simţi

Ce tare.ha…ca filmul asta e a`nfloare Iar eu nu stiu, daca e dragoste sau o drama care doare .

Poate suntem amândoi mai ştii Tu şi eu, între noapte si zi .

Sunt doar un om, un visător, sunt doar un om... ce te iubeşte enorm :X .

Prezentul e trecut , presărat cu amintiri . .

De ce vrei să`mi iei visele şi să pleci Chiar nu`ţi pasă deloc ?

Tu imi spui că mă iubeşti eu îţi zic : Dă`te dreq ! Nu te-am prins acum cu una da o să te prind cu alta ! :-J

Iubirea`I diferită Mulţi n`o cunosc şi au impresia că o ştiu pe de`rost. :-J

Iubirea în viaţa unora nu mai există De asta cred că viaţa e atât de tristă sigh
Am plâns încercând să uit de toate

Privirea ta poate să schimbe tot Pentru orişicine,tu eşti un ANTIDOT.

TE IUBESC,sunt de necontrolat. =p~
TE IUBESC,te vreau la mine in pat
TE IUBESC,te vreau in fiecare seara,
TE IUBESC,este ca prima oara.

Cu vederea la sentimental ce îl ai
Te simţi mai bine decât în rai
Asta este dragostea cu adevărat
Orice detaliu este foarte important !

Fericirea`I cântărită în baloOane de săpun Ele se sparg când visele ţi se prefac în scrum . :-s

Te rog nu mă considera ca ori`ce panaramă ! Dansez provocator Pe tocuri Nu pe masă [-x îmi place bunul`gust şi`o doză de viatsăă` .

Trec anii … şi toate clipele frumoase mor :-s Unde e copilăria mea *** că mi`e dor .

Spune`mi dacă … n`ai văzut nimic in mine care să`ţi placă . De ce m`ai iubit în trecut ? De ce m`ai dorit atât de muult ?

Eşti libeeer să ai opinii
Liber să ignori ce zic toţi cretinii
Liber să te zbaţi \m/
Să fii printre primii

De obicei nu crezi până nu vezi cu ochii tăii dacăă se poate Când visele devin REALITATE !

şi`mi vine câte`odată s`arunc Grijile Problemele Cu mâinile sus în aer

Că mergi în faţă sau în spate învaţă să trăieşti cu MACSIMA INTESITATE ! :X .

La şcoală … Aud o voce care îmi spune : Ai întrecut măsura Nu se poate aşa ceva! Eu o ignor şi mai trag un fum din ţigara mea !

Mă întreb … de ce mereu cănd te am în gănd . îmi vine să plâng ? Parcă am fost fericiţi o`dată , Râzând .
Ştii . eşti cel mai mic câştig , Dar totuşi o COMOARĂ !

Nu mă schimb pentru NIMENI şi nimic ! Nici pentru iubituu` Nici pentr`un amic :* .

And if you cry
I'll be fine
You are my angel
And angels don't cry.

Am fugit destul de vise
Acum nu mă ascund
Căi negre veşnic interzise
în ele acum pătrund ! :-s

ţi-am auzit vocea într`un clipit m`am ridicat M`ai privit în ochi mi-ai spus Eu sunt ce ai visaaat .

Doar tu mă faci să mă simt ULaLaLa !

Văd sunete Aud culoori =p~ . E din cauza ţigării mele Fără ea moor =p~ . :X

Nu mă mai obosesc
Să te privesc
Să te ating
Să`ţi şoptesc...
Cuvine dulci cum ar fi TE IUBESC :-J

M`am săturat de vorbe ! Vreau fapte Nu poveşti .

6 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Când iubești pe cineva care nu simte același lucru - e ca și când ai desena cu un creion alb pe o foaie albă - e mereu invizibil.

Atunci când te întorci la o iubire mai veche, e ca și atunci când citești o carte din nou și din nou - sfârșitul nu se schimbă niciodată.

Se zice că nu știi ce ai până nu pierzi, adevărul este că știi exact ce ai doar că tu credeai că nu o să pierzi acel ceva niciodată!

A promis că va fi bine, dar cine o cunoaște știe că nu va fi așa.

Oameni se schimbă în funcţie de situaţiile în care sunt puşi...

Poate că nu înţelegi acum, dar mai târziu cu siguranţă vei realiza ce azi n-ai ştiu aprecia...

Cel mai simplu gând e să iubeşti pe cineva. Însă partea grea este să găseşti pe cineva care să simtă la fel...

Înainte de a începe o relaţie gândeşte-te dacă ai de gând să pui suflet sau...

Timpul în care încerci să o faci geloasă ca să-ţi demonstrezi că ţine la tine, l-ai putea folosi încercând să te apropii de ea şi să-i demonstrezi ei că într-adevăr ţi la ea.

Si cand ai nevoie de cineva...brusc dispare toată lumea.

Mereu am trăit cu frica că pot pierde persoanele pe care le iubesc. dar câteodată mă întreb dacă ele trăiesc cu frica pentru că ar putea să mă piardă.

Nu-i da satisfacția să știe că mereu vei fi acolo pentru el happy

Adesea, sufletul plânge, chiar şi când în ochi nu avem lacrimi.

Mulţi oameni te judecă fără a te cunoaşte, dar după un timp, îşi dau seama că au greşit. happy

Ochii sunt orbi, când sufletul e ocupat cu altceva.

Visele sunt ca roţile - mereu să ai unul de schimb pentru a-ţi continua drumul.

Dacă drumul pe care erai s-a închis, poate că nu era drumul pe care trebuia să mergi! happy

Iubirea noastră-i adormită dar aş vrea să ştiu că... acolo unde eşti, cu cine eşti, eşti chiar fericit! ♥

E nevoie doar de un comentariu negativ că să distrugi un vis, amintește-ți data viitoare!

Să uiți e dificil.
Să îți amintești e și mai rău.

Atunci când te întorci la o iubire mai veche, e ca și atunci când citești o carte din nou și din nou - sfârșitul nu se schimbă niciodată.

Nu am ştiut că toate lucrurile bune, sunt bune doar la început.

Astăzi faci parte din trecut, deşi îmi umpli tot prezentul cu amintirea ta.

Nu-mi daţi sfaturi! Ştiu să greşesc şi singur

E cea despre care ti se spune că nu-i de tine. E cea care nu cade îndrăgostită după oricine!♥

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Ai aici o groaza de statusuri. Ai de unde alege;) http://www.statusuri-noi.com/

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Si ti-as pune intrebari multe.dar stiu ca raspunsurile tale vor fi mereu "…."…

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Mereu vei căuta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.

A inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut. Acum ea a uitat de mult...

Te'ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi. Daca ma dai la o parte si nu ai sa ma mai vezi?

I`as spune lucruri si secrete pe care nimeni nu le-ar mai stii.

Iubeshte iubirea ce o ai zi de zi.

Pastrez clipele in care ma faci sa zambesc...Si zambesc pentru ca sunt cu tine.

Telefonul vibreaza.un mesaj de la el ` Un mesaj de "noapte buna pui, sa fii cumintsel"

Ai grija de zambetul meu...

Urasc atunci cand trebuie sa te las sa pleci...

Eram in stare. intr-n zambet sa gasesc raspuns la orice intrebare.

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

O `Prietena` este cea care te cunoaste asa cum esti.intelege ce ai fost...accepta ce ai devenit...si te ajuta sa cresti in continuare!

cand iti va fi dor de mine, aminteste`ti un singur lucru, mai lasat sa plec!

Chiar daca el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau pe strada "buna", am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi

de mult eu nu mai cred in povesti... oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese, drumurile se separa.

o sa-ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea.

si totusi, m`ai pierdut pentru a o avea pe ea, acum cand te intorci la mine, iti zambesc si`ti spun Paaa!;]

Tot ceea ce nu te omoara, te intareste

In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe.

Nu lua viata in serios niciodata. Oricum nimeni nu iese din ea viu.

invata sa traiesti fara lacrimi,sa admiri cu indiferenta, sa suferi razand! sih numai atunci vei putea spune "stiu sa traiesc"

Tot ce pierdem. pierdem pentru totdeauna! Ceea ce nu traim la timp, nu traim niciodata!

Cine se Naste CresTe.Cine creSte iubeste. Cine Iubeste Sufera. Cine sufera reGreta.Cine regreta mOare. Caci viata e Un vis.Visul o Speranta.iar speranta nu Se pierde niciOdata

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

"Nu totul e pierdut cand te prabusesti. Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale."

Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!

♦Mai e putin, mai e un pic. Pana la marele nimic.Mai e o clipa sau un ceas.Din tot ce-a fost si-a mai ramas

♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare

E in zadar sa ii vorbesti celui ce nu vrrea sa te asculte

• Trebuie sa fiu eu ca sa reusesc!

Iti spo0n doar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!

Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

La tot ce asist in viata mea ma lasa rece.

Fiecare zi care doar teoretic o traiesti E greu cand iti repeti in gand "Capu sus trebuie sa zambesti!"

Nimic din ce`am facut n`am regretat...am uitat de toti care m`au uitat

Câteodată simt că nu pot să mă trezesc. Câteodată simt că cerul meu albastru devine gri. Câteodată doar urăsc toată lumea...

Cand eram suparata! O tigara si un sfat! Cat de mult a contat.

cand totul se duce.raman amintirile!

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost! "

Dar prea multi m-au ranit doar pentru faptul ca am iubit!"

"Daca am vreun vis pierdut? - am toate visele pierdute din cauza lui!"

E trist ca nu e ce’ti doresti, si crezi ca niciodata n`ai sa mai iubesti!

♥ Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?

♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

♥ Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?"

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

In viata platesti orice

Esti gandul meu bun, cand ma ascund in fum, si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

Durerea nu se vindecă aşa uşor, de aia cate odata aş vrea să mor!

Am văzut cine mi-e aproape doar atunci când am dat greu, am realizat că singurul meu prieten adevărat sunt chiar eu!

Astăzi mă rup de toate. Minciunile, trădarile să le iert nu se mai poate!

Ce e frumos dureaza mult prea putin.

Sunt prea multe amintirii care ne leaga si nu pot renunta

Acum simt cu adevarat, de cine sunt de fapt legat

toata viata e o piesa de teatru

totul a fost si va fi asa,tot raul se intoarce impotriva ta,lumea se schimba e tot mai rea, totul va continua daca nu incerci sa schimbi cevacrying

Nu ma joc, in joc sunt sentimente!

Fiecare poveste are un sfarsit.Dar in viata.Fiecare sfarsit are un nou inceput!; x

totul a fost si va fi asa,tot raul se intoarce impotriva ta,lumea se schimba e tot mai rea, totul va continua daca nu incerci sa schimbi cevacrying

Nu ma joc, in joc sunt sentimente!

Fiecare poveste are un sfarsit.Dar in viata.Fiecare sfarsit are un nou inceput!; x

Auzi, n`am inima de piatra.Nu esti primul care pleaca.Dar`esti primul care`as vrea`ntr`o zi sa se intoarca

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Iart`o, ca ea te-a iertat. Ajut`o, ca ea te-a ajutat. acum po` s`o uiti, ca ea te-a uitat

Ramai sau pleci e alegrerea ta, Chear de ma doare, iti respect decizia.chiar de nu vrei sa-ti amintesti, Nu uita clipele frumoase petrecute candva!

El va ramane in inima mea:X

Aduti aminte ca am fost candva langa tine.crying

Ii spuneam mereu ca iubesc pe cineva, radea si nu stia ca el de fapt era."

Ia o gura de tarie, si priveste la ce'ai renuntat pentru'o prostie.

Ai plecat, e vina ta. Tu ai ales.

# Stii prea bine ca nu ai varsat in viata ta o lacrima adevarata pentru persoana mea!

Daca imi pare rau de ceva in viata mea, e ca ti-am zis sa pLeci cand te puteam ierta.

Si acum realizez ca n-a fost iubire. Iubirea nu e egoista. Iubesti cand vrei ca persoana iubita sa fie fericita. Cand faci orice ca ea sa fie bine. Iubirea nu se uita.

" Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece

Un vânt ce bate şi-o vreme rece... acum ştiu... tot ce-i frumos repede trece!

| Amy555 a răspuns:

Cauta aici : www.statusuri.ro

| LoveYouBoy a răspuns:

Singurul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa te simti bine acum!
N-am mai vazut p nimeni ca tine, jur, tu cand iubesti parca te muti in omul ala, iti vinzi viata ta dinainte pe nimic si te miri ca mereu suferi si ca niciodata nu-ti gasesti locul. Locul tau nu e in acel barbat, ci langa el
Ne-am promis ca daca unul cade, cadem amandoi.
i can't help myself your love is so magnetic
please take me away and make me feel isteric
milion miles away sad.

And I can love love love. love love love ♥

Sunt momente in care iti simt asa de tare lipsa, incat imi vine sa te scot din vise si sa te imbratisez;(

Cand ti-e dor de cineva, nu inchide ochii. o sa-ti fie si mai dor! sad

De ce trebuie sa pierdem o persoana ca sa ne dam seama cat de mult tinem la ea?

Pretinde ca n-ai inima. asa nu te va ranii nimeni!

A fi tu e cel mai important lucru in viata!
"Plaseaza-ti idealurile suficient de inalt, ca sa te inspire, si suficient de jos, ca ele sa te incurajeze la fapte."
In viata nu ai nevoie decat de ignoranta si incredere. dupa asta succesul e garantat."
Ambitia este calea catre succes, iar perseverenta este motorul care te duce direct acolo."
Razi tu intai de tine, inainte sa poata altii sa o faca!"
A muri nu inseamna a fi invins. Dar a trai invins si fara glorie inseamna a muri in fiecare zi."
iertati-va dusmanii, dar nu le uitati numele." (John F. Kennedy)
cine spune ca banii nu aduc fericirea.cu siguranta nu stie unde fac eu shopping!" rolling on the floor)
° •love struck Urasc oamenii falsi, care nu vad dincolo de aparente, oamenii plictisitori cu care nu ai ce sa vorbesti, sa glumesti, oamenii lingusitori, care iti sunt prieteni doar cand au nevoie de ceva. E chiar atat de greu sa fim diferiti?
un sprijin intr-un moment delicat al vietii cuiva face mai mult decat o mie de cadouri, un zambet dat din inima si o privire plina de mandrie sunt adevarate alinari ale sufletului.

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost

ici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!
Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop.e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

♥Le pui conditii, la toti care te vor
Uita-te dar nu atinge, si uite asa tu ii omori
Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ilegal
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine, la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
As vrea sa-ti cer, sincer un autograf
Semneaza, Domnïsoara care te-a dat peste cap!

Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga
♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi
♥Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor. Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."

"Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem k De tot Praful Sa sE aleaga.;("

"Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat. Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:"

"

Some of the greater things in life are unseen thats why you close your eyes when you kiss, cry, or dream."

"

Let's play a love game! Do you want love, or you want fame? Are you in the game?[batting eyelashes]>"
"