| ICanLoveYou a întrebat:

Buna a fost cineva la Eforie Nord?happyDaca da cum a fost e frumoasa statiunea? Eu merg pentru prima data pe 6 august.big grin

Răspuns Câştigător
| just|breathe a răspuns:

Da eu:X.am fost de nenumarate ori chiar daca stau in constanta.Este foarte frumos.Crede-ma! Foarte aproape de gara, pe strada care duce spre Techirghiol, se afla chempingul Sincai.Chiar daca acest loc este cunoscut de multa lume ca fiind locul fregventat numai de pensionari amatori de namol, se afla si multi tineri. Apa este foarte sarata si, daca nu sti sa innoti, asa ca minehee hee... apa te tine la suprafata.Restul statiunii nu prea am inspectat-o dar parerea mea este ca Eforie N, si Neptun sunt cele mai frumoase statiuni:X.Vacanta placutawinking.

9 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Draga mea, eu merg pe 13 august in Eforie Nord. Sper sa fie Ok. Poate ne vom intalni.hee heelove struck

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Da, am fost...Super fain... Ziua pe plaja dansam dansul pinguinului, ma bronzam, ma ablaceam in apa, faceam shopping, mancam, ask muzica:X etc
seara in club, la restaurant... pE plaja`:X

super

see you soon!

| sorin a răspuns:

Da e frumos, o statiune linistita fata de costinesti sau altele, mica dar deosebita.

| just|breathe a răspuns:

Da eu:X.am fost de nenumarate ori chiar daca stau in constanta.Este foarte frumos.Crede-ma!Foarte aproape de gara ,pe strada care duce spre Techirghiol,se afla chempingul Sincai.Chiar daca acest loc este cunoscut de multa lume ca fiind locul fregventat numai de pensionari amatori de namol,se afla si multi tineri.Apa este foarte sarata si,daca nu sti sa innoti,asa ca mine hee hee...apa te tine la suprafata.Restul statiunii nu prea am inspectat-o dar parerea mea este ca Eforie N ,si Neptun sunt cele mai frumoase statiuni:X.Vacanta placuta winking.

| just|breathe a răspuns:

Da eu:X.am fost de nenumarate ori chiar daca stau in constanta.Este foarte frumos.Crede-ma!Foarte aproape de gara ,pe strada care duce spre Techirghiol,se afla chempingul Sincai.Chiar daca acest loc este cunoscut de multa lume ca fiind locul fregventat numai de pensionari amatori de namol,se afla si multi tineri.Apa este foarte sarata si,daca nu sti sa innoti,asa ca mine hee hee...apa te tine la suprafata.Restul statiunii nu prea am inspectat-o dar parerea mea este ca Eforie N ,si Neptun sunt cele mai frumoase statiuni:X.Vacanta placuta winking.

| just|breathe a răspuns:

Scuza-ma ca am raspuns de 3 ori dar nu mergea trimisasad. Scuze nu am vrutbig grin.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Eu tot pe 6 august plec. big grin Dar ma duc in Eforie Sud :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suuper... mie cel mai tare mi-a placut plaja si gogosii aia cu ciocolatra de pe plaja...mancam f multi in fiecare zibig grin:X

| ripr a răspuns:

Dintre toate statiuniile in care am fost, Eforie Nord mi s-a parut cea cu plaja/apa cea mai curata.