| anonim_4396 a întrebat:

Acum am o noua intrebareee big grin
Cum sa imi iau jocuri pentru telefon LG Android? big grin Vreau jocuri noi, dar nu de pe MARKET. Imi pot trimite de pe laptop pe telefon? (prin cablu de date sau bluetooh) Va rog spunetibatting eyelashes ( deci un site de jocuri GRATUITE pentru telefon)

fundita! ( mersi mult)

Răspuns Câştigător
| iulia13 a răspuns:

Http://www.mobile9.com/ intai te inregistrezi si dupa aia dai sus la all devices si dai pe add devices si iti scrii telefonul pe care il ai are si imagini pentru telefonul resp. si jocuri toate gratuit fara virusi. bafta funda?