| Rallu a întrebat:

Buna all!
E frumos afara, e soare, vara`mea a venit pe la mine si ne cam plictisim.
Ce activitati am putea face? sa nu ne mai plictisimstraight face
Funda pentru. cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| andrei95 a răspuns:

Daca tot e soare mergeti prin oras plimbati-va, uitati-va la un film sau tot ce va place voua

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Gang bang

| momo a răspuns:

Uitativa pe youtube la garcea. nu stiu. amintitiva intamplari haioase, penibile...sigur va vine voua inspiratia...happy

| Rallu explică:

@ cristianorudi7 Asa ma gandeam si eu mhalaughinglaughing

| r4uL a răspuns:

Salut Rallu. Hmm sincer nu stiu exact dar ati putea iesi afara si sa jucati un joc ceva. Cautati persoane si jucati prinsa sau orice. Puteti de asemenea sa mergeti la un jogging. Sau daca vreti puteti sa jucati jocurile de exemplu : telefonul american, baba oarba, telefonul fara fir, flori fete sau baieti. Sincer nu stiu happy dar va pup pe amandoua si mult succes. Sper sa va distrati happy.

| YukikoMaya a răspuns:

Ati putea iesi afara cu alti prieteni de-ai tai
ati putea urmari un film impreuna
sau sa mergeti la mall happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binee...esti mare sau mica ca sa stiu ce sa spun

| maryucamary a răspuns:

Puteti merge la picnic, puteti iesi in parc, puteti sa mergeti in padure, puteti sa va distrati in multe feluri, sa jucati un joc etc!

Întrebări recente