| Azazaa a întrebat:

Buna all... Pai acum 2-3 zile am instalat un "program" de fb care imi transforma lista de prieteni intr-un fel de messenger l-am instalat si nu mergesad dupa 1 zi 2 imi tot aparea candintram pe fb o eroare de fiecare dta cand intram pe cate un profil de fb sau altceva legat de el:-s cand i-am spui acelui prieten a zis ca nu este o problema grava, ca acel program era pentru windows 7 [eu am xp] faza cea mai urata este ca l-am dezinstalat dar tot imi apare eroarea aceea si de fiecare data cand deschid pc-ul imi apare o chestie in care sa au don't send sau...thinking inca ceva sad

Ma puteti ajuta va roggpuppy dog eyes raman datoare cu Fundita!:*

1 răspuns:
| darkandy a răspuns:

Pai mai stii cum se num. progr ala? oricum poti da la meniu start,all programs, accesories, sistem tools, si ultima de jos sistem restore si alegi o data de mai din urma cand mergea bine si dai next si finish si ti se va restarta daca apare un vazut inseamna ca a mers bafta si mult norocwinking