| AlyN1Boy1SmEcHeR1 a întrebat:

Am 13 ani si si as vrea sa slabesc am 50 de kg sau mai putin si fac sport bine ca m-am apucat de ieri laughingsi vreau retete de slabit sau ceva ca vreau sa scap de solduri plz dau funda si vot pentru site-uri cu retete de slabit...

Răspuns Câştigător
| Madalina1901 a răspuns:

Cat mai mult sport, 2 mese pe zi: una dimineata ( iaurt, fructe, cereale), o masa dupa amiaza la 2 (poti manca aproape orice: carne slaba fripta, supe, peste) si 2 gustari intre mese cand ti se face foame. Vei slabi garantat. Si incearca sa mananci cat mai multi kiwi. Si daca vrei sa incerci alte retete, poti gasi aici.http://www.cura-de-slabire.net/