| GeorgianaBG a întrebat:

am auzit ca pe acest site majoritatea intrebarilor isi gasesc raspunsuri, de aceea mi-am facut cont, am nevoie de unele informatii. happy Am fost admisa la Academia de politie din Bucuresti si as vrea sa stiu zona, de exemplu : magazine alimentare, de haine, parcuri, biserica. etc. (cele mai apropiate de Academie). Sper sa primesc raspuns.Multumesc!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Academia de politie inca nu a sustinut examenul de admitere.