| CrazyFox200 a întrebat:

Am auzit pe niste prieteni de ai mei ca din 1 octombrie se sterge site-ul facebook. Este adevarat? Daca da, de ce?

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Suntem în 12 octombrie.Şi nu, nu se şterge.De ce ar face asta? N-ai idee câţi bani scot aştia pe spinarea noastră. Sunt doar nişte zvonuri.Şi yahoo-ul trebuia să se închidă de n ori de 3 ani încoace.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu, nu este adevărat.

Baftă!

| ZvT a răspuns:

Site-ul costa cateva sute de milioane de dolari. Cine e atat de prost sa il inchida?

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

In ce data suntem azi? 12,, nu? s-a sters? nu s-a sters

| ierdna a răspuns:

Nu este adevarat. Facebook este o afacere de cateva sute de milioane de dolari deci nu o sa dispara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred fiindca unu la mana este cel mai popular site de socializare iar doi la mana a trecut aproape 2 saptamani de la 1 octombrie.winking

| oAndyy a răspuns:

Nu este adevarat eu inca am facebook.
funda?